SRPNT RDA – Wotofo poszerza rodzinę Serpentów!

0
1343

SRPNT RDA, najnowszy parownik z rodziny Serpentów od Wotofo, zapowiada się na mocnego gracza wśród atomizerów RDA. Duża baza RBA oraz możliwość montażu jednej lub dwóch grzałek to tylko dwie z jego zalet. Czym jeszcze ma szansę nas zaskoczyć?

Specyfikacja

wymiary

Wymiary: Φ24 x 22,7 mm
Materiał: stainless steel
Drip tip: 810
Pin: 510 (BF pin dołączony do zestawu)

Kolorystyka

kolory

SRPNT RDA pojawił się na rynku w sześciu najpopularniejszych wariantach kolorystycznych: czarnym, srebrnym, gunmetal, niebieskim, złotym oraz tęczowym. Przyzwoicie i bez zbędnych wariacji, a przy tym wybór jest wciąż całkiem spory. Warto zwrócić uwagę na drip tipy, które w niektórych wersjach kontrastują, a w innych dopełniają kolorystycznie same parowniki.

Charakterystyka

srpnt-rda

Z pewnością jedną z najciekawszych cech SRPNT RDA jest możliwość korzystania z grzałki o średnicy aż 5 mm. Tworzy to sporą powierzchnię kontaktu nasączonej bawełny z samą grzałką, a co za tym idzie – więcej smaku i większą chmurę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w SRPNT RDA zamontować dwie mniejsze grzałki.

srpnt-rda-airflow

Airflow można regulować na trzech poziomach: cztery otwory o średnicy 1,9 mm, cztery otwory o średnicy 1,6 mm oraz dwa otwory o średnicy 1,9 mm. Zapewnia to optymalny przepływ powietrza dla 1 lub 2 grzałek.

drip-tip-810

Drip tip 810 wydaje się logicznym uzupełnieniem całości. Przy tak dużych grzałkach nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.

W pudełku

srpnt-rda

Wraz z samym parownikiem, w pudełku znajdziemy parę ciekawostek. Przede wszystkim są to aż trzy grzałki: jedna o średnicy 5 mm (dwurdzeniowy Fused Clapton 0,65 Ω) oraz dwie o średnicy 3 mm (Framed Staple Clapton 0,33 Ω). Do obu otrzymujemy bawełnę z agletami (odpowiednio 1 pasek na średnicę 5 mm i 2 paski na średnicę 3 mm). Ponadto śrubokręt krzyżakowy, klucz imbusowy, paczka akcesoriów oraz instrukcja obsługi.

Podsumowanie

SRPNT RDA to parownik idealnie wpasowujący się do serii Serpent od Wotofo. Duże chmury, innowacyjny deck i airflow dopasowany do możliwości parownika. Nie jest to opcja wspierająca akcyzę na liquidy – SRPNT RDA zużyje nasz płyn w dużych, o ile nie bardzo dużych ilościach. Jego cena oscyluje w okolicach 35$, ale jeśli tęsknicie za czymś, co pomoże zachmurzyć pomieszczenie, to będzie to strzał w dziesiątkę. Więcej o tym liquidożernym brytanie poczytacie tutaj. Jeśli wolicie parowniki, które można napełnić płynem, zapoznajcie się z Wotofo The Troll X RTA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here