Wotofo The Troll X RTA – niespodziewany powrót serii

0
2906

Całkiem niedawno, Wotofo zapowiedział nowy atomizer, wskrzeszając przy tym starą serię o nazwie „Troll„. Swego czasu były to naprawdę dobre RDA jak i nawet RTA. Parę lat minęło i się doczekaliśmy nowego RTA jakim jest The Troll X.

Troll X to standardowej wielkości jak i budowy RTA z dolnym przepływem powietrza oraz górnym sposobem zalewania. Jego pojemność wynosi 2 ml (TPD), 3 ml jak i nawet 4,4 ml. Zastosowany standard ustnika to lubiany 810.

Baza jest całkiem uniwersalna ze względu na typ postless. Mamy możliwość zamontowania jednej bądź dwóch grzałek. Dodatkowo pojawiła się wymienna część w bazie odpowiedzialna za przepływ powietrza. Wolicie więcej smaku czy masywne chmury? 😀

Wymiana owego elementu odbywa się w naprawdę wygodny sposób. Wystarczy go wypchnąć i wsunąć drugi. Jak miło, że nie trzeba demontować grzałek.

Sposób uzupełniania zbiornika nie zalicza się do najbardziej wytrzymałych. Musimy odsunąć tzw. „top cap” i ukazuje nam się silikonowa uszczelka z membraną. Zapomnijmy o butelkach typu twist czy np. o wymianie owej uszczelki.

Do wybory mamy 6 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Cena jaką zapłacimy za Wotofo The Troll X RTA to 38$ co daje około 146 zł. Atomizer wydaje się być naprawdę ciekawy a sam sentyment do serii Troll powinien wystarczyć by zainteresować się zakupem 😀 Ja jestem za!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here