Sól nikotynowa – jakie ma zalety ?

4
19157

Liquidy na soli nikotynowej zyskują ostatnio coraz większe grono odbiorców, czym to jest spowodowane ? Bez wątpienia pierwszą kwestią jest, akcyza nakładana przez nasz rząd na branżę, po drugie płyny na soli nikotynowej co zauważają użytkownicy, powodują rzadsze sięganie po e-papierosa. Jakie zalety ma sól nikotynowa ?

Czym wyróżnia się sól nikotynowa ? 

Po pierwsze na pewno tym, że korzystając z soli nie zaznamy efektu throat hit, czyli innymi słowy, sól działa delikatnie i subtelniej na nasze gardło.

Kolejnym plusem korzystania z płynów na soli nikotynowej jest jej metabolizowanie przez nasz organizm, trwa to zdecydowanie dłużej niż w przypadku klasycznej nikotyny, co za tym idzie, sięgamy rzadziej po urządzenie i nie odczuwamy takiego głodu nikotynowego.

Dlaczego zdecydować się na sól nikotynową ? 

Powodów może być kilka, a jednym i głównym z nich może być, chęć przejścia na mniej szkodliwą alternatywę, jaką są e-papierosy. Często palacze klasycznych papierosów skarżą się, że inhalacja z e-papierosa nie daję im takiej satysfakcji. Dlatego zawsze warto sięgnąć po płyn na soli nikotynowej, jeśli w przeszłości paliło się np. dwie paczki dziennie zwykłych papierosów.

Kolejne powody, dla których warto sięgnąć po sól nikotynową to:

  1. Oszczędność, dzięki płyną na soli nikotynowej, rzadziej sięgasz po urządzenie, dzięki czemu nie zużywasz tyle liquidu.
  2. Do inhalacji soli nikotynowej nie potrzebujesz urządzenia o wysokiej mocy.
  3. Delikatniejsze oddziaływanie na gardło przy użytkowaniu
  4. Możesz zawsze spróbować soli nikotynowej w jednorazowych e-papierosach i zobaczyć czy jest to dla Ciebie.
Podsumowanie 

Płyny na soli nikotynowej to świetne rozwiązanie jednakowo dla bardziej doświadczonych użytkowników jak i tych, którzy chcą rzucić palenie klasycznych papierosów. Jedni jak i drudzy nie muszą korzystać z wielkich urządzeń, gdyż do soli nikotynowej sprawdzą się najlepiej małe urządzenia typu POD. Gama smakowa płynów na soli nikotynowej, pozwoli ze spokojem, odnaleźć swój ulubiony smak a dla tych, którzy chcieliby przejść na e-papierosa dostępne, są również płyny o smaku tytoniowym, więc nie ma obaw, że trzeba będzie koniecznie korzystać np. ze słodkich płynów.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here