SMOK TFV9 czyli jak dokładnie wygląda nowy flagowiec SMOK’a?

3
9787

Już dwa nowe urządzenia od firmy SMOK w zestawie z atomizerem TFV9, a informacji nie widać. Zatem przybliżymy temat jak się prezentuje.

Po kultowej serii TFV8, nastała seria TFV12, kolejnie TFV8 V2, oraz zadymiacze TFV16 i TFV16 lite. TFV9 musiało w końcu się pojawić, rynek zwyczajnie się tego domagał. Sam atomizer powstał standardowo w dwóch wersjach, czyli światowej 6.5ml oraz europejskiej ograniczonej do TPD 2ml.

Z lewej wersja światowa 6.5ml a z prawej wersja 2ml. W wersji EU rzuca się w oczy brak komina. Obstawiam, że pojawi się adapter oraz większe szkło, by użytkownicy wersji EU mogli cieszyć się większą pojemnością.

Kolory

https://res.smoktech.com/www/files/1597223183267.jpg

8 kolorów, czyli cała paleta tęczy! Nawet sam tęczowy się znalazł! Czyli nie będziecie mieli problemu dobrać go kolorystycznie do urządzenia.

Grzałki

https://res.smoktech.com/www/files/1597223363018.jpg

Nikogo nie powinno dziwić, że skoro nowy atomizer to i grzałki nowe. V9 meshed to młodszy brat V8 baby mesha, ze znacznie poprawionym smakiem. Oczywiście z ogromną przyjemnością mogę Wam zakomunikować, że TFV9 jest w pełni kompatybilny z wszystkimi grzałkami serii V8, a co dalej ciągnie serie HW od Eleaf’a czy serie GT od Vaporesso! Ogromny wachlarz grzałek zatem jest na wyciągnięcie ręki.

Nowy system zalewania

https://res.smoktech.com/www/files/1597223276923.jpg

Tutaj w końcu pojawiły się rozwiązania z zabezpieczeniem przeciwko dzieciom. Konkurencja od dłuższego czasu już przodowała w tych zabezpieczeniach, tutaj innowacji nie ma, ale ważne, że zrobione porządnie i dodatkowo zapobiegnie przypadkowym otwarciom w kieszeni. Jedyne o co się martwię to czy materiał z którego robi się uszczelkę wierzchnią został zmieniony. W poprzednikach znany jest problem „puchnięcia”, mam szczerą nadzieje na poprawę w wypadku tego modelu.

Pin

Pozłacany pin środkowy ma zapewnić minimalne spadki energii na drodze:
Zasilanie – Zespół grzewczy

Przepływ powietrza

Duży i w pełni regulowany przepływ powietrza, zapewni kontrolę nad wydobywaną chmurką i pozwoli zmaksymalizować smak.

Cena

Na razie parownik nie występuje w sprzedaży osobno. Zatem nie ma także ceny. Można go zdobyć ze SCAR – P18 lub nowym Rigel Kit.

3 KOMENTARZE

  1. Atomizer smok, najgorsze g…. jakie kiedykolwiek miałam. Leje się z tego po całości. Więcej wylewam liquidu niż wypalam. Lało się z niego od samego nowości. Sklep wymienił mi na nowy, taka sama sytuacja. Próba palenia na różnych grzałkach nic nie dała. Wymienione wszystkie uszczelki nic nie dało. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM!!!!!!!! STRACONE PIENIĄDZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here