Nowy Rigel KIT od firmy SMOK! Zrobi się gorąco!

2
10792

Zaledwie parę minut temu SMOK ogłosił swoje nowe urządzenie! Dwu akumulatorowe zasilanie, z wielkim atomizerem! Zapowiada się ciekawie! Zobaczcie sami!

Dane techniczne:

Wymiary: 44 x 29 x 88 mm
Moc maksymalna:
230 W
Zasilany:
2 x 18650 (brak w zestawie)
Zakres obsługiwanej rezystancji:
0.1-2.5 Ohm
Zakres podawanego napięcia:
1-8,2V
Prąd ładowania:
2A
Port ładowania:
USB C
Atomizer w zestawie:
Smok TFV9

Dostępne kolory

https://res.smoktech.com/www/files/1597222993246.jpg

Jak widać pełna klasyka, kolor dominujący to czarny z wykończeniem imitującym włókno węglowe. Dodatkowo w każdym zestawie jest dobrany kolorystycznie parownik TFV9.

Przejrzysty ekran

Stylistycznie nie podobny do niczego. Natomiast w prosty sposób przedstawione wszystkie informacje jakich potrzeba. Znajdzie się oporność, ilość i czas zaciągnięć, poziomy naładowania poszczególnych baterii a także standardowo podawana moc oraz napięcie.

https://res.smoktech.com/www/files/1597223450630.jpg

Dla lubiących zabawę z estetyką, ciekawą opcją będzie możliwość dostosowania koloru ekranu. Można wybierać z aż 6ciu gotowych kolorystycznie motywów.

Ładowanie

https://res.smoktech.com/www/files/1597223569073.jpg

To rzecz w którą osobiście aż nie wierze. Znana jest sława tego producenta z padającymi ekranami lub smażoną elektroniką podczas ładowania. Po bardzo długim czasie z adnotacją w instrukcji, że port usb jest tylko od aktualizacji systemu, w końcu sam SMOK daje możliwość szybkiego i bezpiecznego ładowania. Nareszcie można awaryjnie podpiąć urządzenie, bez zamartwiania się czy dożyje końca ładowania.

Póki co nie znamy jeszcze ceny, jak tylko pojawi się informacja o przedsprzedaży to zaktualizuję tą sekcję, więc oczekujcie!

2 KOMENTARZE

  1. Po niecały miesiącu użytkowania wyłącza się. Całowanie tylko po podłączeniu po ładowarkę. Nie daje się włączy pokazuje tylko na chwilę logo smok i tyle. Badziew w dodatku masę in china

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here