SMOK Priv M17 Starter Kit – mały powrót do przeszłości!

0
550

SMOK Priv M17 Starter Kit – to zamierzchła historia, która w pewien sposób rozsławiła firmę SMOK szczególnie w Polsce. Chociaż miała na to wpływ cała seria Priv, dziś, kiedy to rynkiem rządzą bardziej kompaktowe urządzenia, nastawione na ergonomię oraz wygodny funkcjonalny tryb użytkowania – warto spojrzeć na część historii modeli, które współtworzyły cały rynek.

SMOK Priv M17 o wyjątkowej charakterystyce to idealny wybór dla wszystkich miłośników wyrafinowanego vapingu. Ten podstarzały już sprzęt oferował doskonałą jakość i komfort użytkowania, dzięki czemu w łatwy sposób odnalazł się w rękach początkujących palaczy.

Co ciekawe, dzisiaj 2 ml pojemności atomizera wypadłby idealnie, chociaż kiedyś mogło się to wydawać śmiesznie mało, biorąc np. pod uwagę (Neboxa od zapomnianego Kangertecha) z wbudowanym pojemnikiem na aż 10 ml. płynu, dzisiaj ze względu na dyrektywy byłby idealny! Rozmiary (70 mm x 26,8 mm) sprawiają, że jest wyjątkowo poręczny i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu bardzo dobrze leży w dłoni a jego trzymanie w kieszeni lub torbie jest nieodczuwalne. Dostępny we wspaniałej szacie graficznej, do wyboru przepiękne kolory: Red, Prism Gold, Green, Prism Rainbow, Purple, Prism Gunmetal, Prism Chrome, Navy Blue oraz Black.


Ciekawe ustawienia mocy: Mimo swoich niewielkich rozmiarów, Smok H-Priv 17 oferuje imponującą moc. Działa w zakresie napięć wejściowych od 3,4V do 4,2V, co pozwala na intensywne doznania smakowe i bujne chmury.

Do dzisiaj jest on dobra konkurencją dla Vape Pen V2 lub innym podobnych mu modeli. Niewielkie rozmiary w połączeniu z pokaźnym akumulatorem czynią go dalej dobrym wyborem. Zespół grzewczy to sprawdzone M17 o rezystencji oscylującej w granicach 0.6- 0.7 Ω na dualu rzecz jasna.

Podsumowanie:
Od premiery Smoka Priv M17 minęło blisko 5-6 lat. Przyglądając się dzisiejszym urządzeniom można zauważyć stosunkowo niewielkie zmiany szczególnie pod względem technicznym. Na pewno polepszeniu uległa ilość mAh względem rozmiaru urządzenia, jednak wszystko poza tym pozostaje bez zmian. Jeśli ktoś miałby opory przed zakupem tego zgrabnego sprzętu  – uważam, że jeśli znajdziecie komplet grzałek – można brać go w ciemno
.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here