Eleaf iJust AIO Pro Kit – Powrót legendy?

0
1379

Eleaf w ciągu ostatnich lat zaniknął w cieniu innych producentów na Polskim rynku. Nie przeszkadza mu to jednak w wypuszczaniu kolejnych świetnych urządzeń, którymi ciągle zaskakuje. Czym jest iJust AIO Pro Kit, czy może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Wygląd i konstrukcja

Nowe urządzenie tego producenta nieco przypomina z wyglądu niedawno zaprezentowanego Draga H40 od VooPoo. Mamy tutaj do czynienia ze zgrabnym, dobrze wykonanym urządzeniem All In One. Na pierwszy rzut oka rzuca się na pewno skóra, która świetnie podkreśla elegancką charakterystykę nowego iJusta, ale raczej staje się to powoli standardem wśród urządzeń tego typu.

Specyfikacja

Urządzenie pomimo swoich małych rozmiarów posiada ogromną baterię 3000 mAh, co pozwoli nam na długie godziny używania, bez konieczności ładowania. Do dyspozycji mamy aż 70w mocy maksymalnej, lecz dzięki zastosowaniu szerokiego zakresu oporności w grzałkach możemy też używać go komfortowo w zakresie 10-15w. To w połączeniu z tak ogromną baterią powinno nam pozwolić na korzystanie z urządzenia nawet przez kilka dni!

Kolorystyka

Kolory nowego iJusta są raczej proste, stonowane i eleganckie. Nie znajdziemy tam krzykliwych kolorów, ale myślę, że takie też mogą przypaść wam do gustu.

Zawartość pudełka

Podsumowanie

Nowy iJust AIO Pro Kit raczej nie zaskakuje nas niczym nowym. Znane rozwiązania w trochę innym wydaniu. Na pewno dużym atutem jest wielkość baterii i szeroka gama grzałek do wyboru. Czyni to z niego urządzenie zdecydowanie bardziej uniwersalne przez co większa ilość użytkowników szukających prostych i sprawdzonych rozwiązań na pewno się nim zainteresuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here