Smok Novo 2X – kolejna dwójka

0
11050
vape-poland-smok-novo-2x-main

Smok Novo 2X to kolejna odsłona kultowego już poda od tego producenta. Novo 2S cieszy się dużym zainteresowaniem do dnia dzisiejszego, jak będzie z nową odsłoną Novo ?

Konstrukcja

Smok Novo 2X wygląda jak inni przedstawiciele tej linii, charakterystyczny design i ergonomiczny kształt to zalety tego produktu więc po co wprowadzać zmiany. Dopływ powietrza regulowany będzie za pomocą suwaka. Pojemność baterii to 800 mAh a naładujemy ją za pomocą USB Typu C, którego port znajduje się na dolnej części urządzenia.

vape-poland-smok-novo-2x-4Na froncie urządzenia znajduje się dioda, która odpowiednim światłem sygnalizuje obecny stan naładowania baterii. Kolejno trzema kolorami zielony, pomarańczowy i czerwony.

Kolorystyka

Smok Novo 2X występuje w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Mamy kolory klasyczne, gradienty, a nawet imitacje drewna znaną już z poprzednich odsłon. Do wyboru jest ich 10, wiec każdy znajdzie swojego faworyta.

Wkłady

vape-poland-smok-novo-2x-3Nowy przedstawiciel serii Novo 2 będzie kompatybilny ze wszystkimi wkładami z tej serii. Włącznie z wkładami do pierwszej odsłony Novo. Nie musimy się martwić więc o problem z dostępnością części zamiennych. Warto dodać, że nowe wkłady, będą zalewane odgórnie, co zdecydowanie wpłynie na komfortowe użytkowanie tego poda. Rozwiązanie to, staje się coraz bardziej popularne, gdyż jest po prostu bardzo wygodne.

Opakowanie

vape-poland-smok-novo-2x-2W pudełku znajdziemy naszego Poda, kabel, który posłuży nam do naładowania urządzenia oraz dwa wkłady z opornościami 0,9, przystosowane do wapowania metodą MTL. Standardowy zestaw, który wystarczy na pierwszy miesiąc użytku.

Podsumowanie

Novo 2 w wersji X, to klasyczny pod idealny dla użytkowników mniej i średnio zaawansowanych. MTL’owe wkłady sprawdzą się na przykład podczas wapowania w samochodzie. Zmian nie ma wiele, więc jeśli ktoś ma już Novo 2S, to wymiana sprzętu nie ma zbyt dużego sensu. Użytkownicy, którzy planują zakup jakiegoś Novo, a jeszcze go nie mają, zdecydowanie mogą sięgnąć po wersję z X w nazwie.

Więcej na temat nowego Novo przeczytacie tutaj.
Urządzenia od Smoka znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here