Lost Vape Centaurus Sub ohm – prestiż za małe pieniądze

0
5815

Lost Vape Centaurus Sub ohm to atomizer na gotowe grzałki, jak dobrze wiemy, firma Lost Vape słynęła zawsze z bardzo wysokiej jakości, wykonania swoich tanków bądź urządzeń. Jak w tym wszystkim odnajduję się atomizer ich produkcji na gotowe grzałki ? Sprawdźmy.

Specyfikacja 

Rozmiar: 26*57.2mm
Pojemność: 2 ml TPD
Gwint: 510
Ustnik: 810
Przepływ powietrza: górny, regulowany

Kolorystyka 

Lost Vape Centaurus dostępny będzie w 6 wersjach kolorystycznych, co daję nam spory wybór do naszych urządzeń, gama kolorów dopasowana jest w ten sposób, by każdy z posiadaczy moda w danym kolorze mógł znaleźć coś dla siebie.

Budowa

Atomizer ten posiada górny przepływ powietrza, co już sprawia, że prawdopodobnie unikniemy wycieków, dobrze wiemy, na jakiej zasadzie działał Zeus Sub ohm, po prostu ciężko było doświadczyć w nim cieknącego liquidu, myślę, że tutaj będzie podobnie. System zalewania podobny do tego, który jest w Zeusie Sub ohm oraz Cerberusie, wystarczy po prostu odkręcić górny cap i naszym oczom ukarze się miejsce, na wlewanie płynu.

Grzałki 

Lost Vape Centaurus oferuję trzy rodzaje grzałek, jest to seria grzałek UB MAX X i tak kolejno na grzałce X1 będziemy mogli korzystać na przedziale watowym, między 80-120 W, X2 oferuję z kolei 60-80 W i ostatnia, czyli X3 będzie pracować w przedziale 40-60 W, wszystkie grzałki zbudowane są na siatce mesh, więc o oddanie smaku możemy być spokojni.

Podsumowanie

Centaurus Sub ohm może być bardzo ciekawą alternatywą dla wszystkich Zeusów Sub ohm czy też właśnie Cerberusa, ale nie tylko, bo może śmiało konkurować z innymi atomizerami na gotowe grzałki, myślę, że może się naprawdę sprawdzić, tak jak wspominałem oddanie smaku, powinno być na bardzo dobrym poziomie, ze względu na zastosowane grzałki, do tego dochodzi górny airflow niwelujący wycieki, szczerze powiem, że zastanawiam się, czy samemu się na niego nie skusić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here