QP Design Lethal RTA – przebije Gate?

0
821
źródło: https://cdn.shopify.com/

Rynek atomizerów od dawna nie oferuje niczego ciekawego. Jednak niektóre produkcje potrafią przykuć uwagę. Czy atomizer QP Design Lethal RTA do nich należy? Sprawdźmy.

Parowniki wychodzące spod marki QP Design od dawna są uważane za topowe. Przez kilka tygodni miałem możliwość korzystania z Gata RTA, którego uważam za jeden z najlepszych atomizerów, jakie miałem w rękach. Niestety jego kadencja skończyła się wraz z upadkiem na płytki i rozszczelnieniem, przez co niemiłosiernie cieknął.

https://cdn.shopify.com/
Powstały w kooperacji QP Design i GM Mods Lethal RTA wydaje się dosyć podobny. Producent oferuje nam deck na jedną grzałkę, co świadczy o mocnym nastawieniu na poziom oddawanego smaku i niski pobór mocy. Szczególnie że w zestawie otrzymujemy dwie wersje decku z różnym ułożeniem dziur dopływu powietrza na grzałkę.

źródło; https://qpdesign.ca/
Sam zasób pudełka, w które zapakowano atomizer, jest bardzo bogaty, ponieważ otrzymujemy (oprócz dwóch wersji decku wspomnianych wyżej) aż sześć ustników w przeróżnych wariantach kolorystycznych, dwa pyrexy (3ml z ogranicznikiem do 2ml z racji TPD oraz 4ml) oraz kartę potwierdzającą autentyczność.

źródło: https://cdn.shopify.com/
Atomizer ma 25mm średnicy, przez co może być problematyczne umieszczenie go na wąskich urządzeniach lub takich, które posiadają nakrętkę do akumulatora obok konektora.

Nie miałem niestety możliwości trzymania go w dłoniach, ale sama renoma producenta jako konstruktora atomizerów pozwala mi wierzyć w ciemno, że QP Design Lethal RTA będzie kolejnym ważnym elementem na rynku parowników single coil.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here