Longfill Fresh – powiew świeżości w świecie liquidów? Recenzja

0
1988
Longfill Fresh to całkowicie nowa linia produktów dostępnych na e-papierosy.pl i to dzięki temu portalowi i ich uprzejmości, miałem okazję je testować. Jak wypadły nowe smaki i czy są warte uwagi ? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź poniżej.

Exotic Vibes 

Jak sama nazwa wskazuję, będą to owoce egzotyczne, faktycznie czuć mieszankę owoców, ale jak dla mnie zbyt to wszystko poplątane, nie byłem w stanie wyłapać, co tak naprawdę jest na grzałce, dla miłośników mieszanych smaków, jak najbardziej, dla ludzi, którzy bardziej wola proste smaki zdecydowanie nie.

Fresh Melon

Jeden z moich ulubionych smaków, prosty nie słodki, ale za to bardzo wyrazisty smak melonów. Bardzo orzeźwiający, a zarazem nienudzący się, miałem naprawdę czystą przyjemność, gdy ten smak lądował na wacie. W moim odczuciu każdy powinien spróbować, gwarantuję, że nudy się tu nie zazna.

Lemon Ice

Na pewno najbardziej orzeźwiający smak spośród wszystkich, przez dodatek chłodzika, ale także mieszanki owoców, które tu zastaniemy. Za sprawą limonki oraz cytryny poczujemy naprawdę, mocny strzał świeżości, dodatek wspomnianego chłodzika jest bardzo dobrze zbalansowany, nie przeważa on nad smakiem i jest akcentem, podkreślającym nuty smakowe, które tutaj występują. Idealny na upalne dni, ale także, gdy chcemy poczuć soczystą moc orzeźwienia.

Sour Fruits

Bardzo dobra mieszanka kwaśnych owoców z kiwi oraz dodatkiem melona, chociaż ja na grzałce najbardziej odczuwałem, właśnie posmak kwaskowatości połączony z kiwi. Kiwi czuć tutaj dosyć wyraźnie, co komponuję nam całkiem ciekawe doznania. Dla ludzi, którzy lubią kwaśne smaki jak znalazł.

Sweet Passion

Zdecydowany faworyt całego zestawienia, a to za sprawą pysznej marakui oraz maliny. Całość gra ze sobą wzorowo, smak, który się nie nudzi, a chcemy do niego wracać. Czuć bardzo wyrazisty smak maliny, który nie króluje nad marakują, tylko jest uzupełnieniem doskonale dobranej mieszanki, myślę, że każdemu ten smak przypadnie do gustu i będzie długo gościł na waszych grzałkach.

Podsumowanie

Longfill Fresh to pięć znakomitych smaków, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie i to bez dwóch zdań, mamy różnego rodzaju mieszanki, które w bardzo dobry sposób oddają nam smaki, opisane na butelkach. Od egzotycznych owoców po kiwi oraz prostego melona, longfille fresh zabierają nas w ciekawą podróż, która myślę, żę bedzie trwała jeszcze bardzo długo, bo kto posmakuję, ten nie będzie mógł się rozstać.

Testy odbyły się na pracownikach Torch RTA oraz Zeusie Sub ohm z grzałka 0.4 mesh, natomiast na RTA były to grzałki Fat Cloud Staple.

Chciałem z tego miejsca podziękować platformie e-papierosy.pl za udostępnienie produktów do recenzji.

Recenzowane smaki dostaniecie na portalu e-papierosy.pl. Sprawdzajcie też media społecznościowe Instagram i Faceebok, gdzie znajdziecie informacje o trwającym na portalu Black Week.

W prosty sposób zamawiacie, co chcecie sprzęt, premixy, longfille, grzałki itd i odbieracie w jednym z ponad 100 punktów, prawda, że wygodne ? Polecam serdecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here