OXVA Vativ Mod – 2 w 1?

0
954

Podmody już dawno przejęły rynek dla wszelkiej maści dużych sticków i małych boxów. OXVA poszła za tym trendem i przygotowała coś ciekawego. Czy Vativ Mod to krok w dobrą stronę? Przekonajmy się.

Strona producenta już na wejściu atakuje nas sloganem, że są najbardziej innowacyjną firmą na rynku. OXVA Vativ mocno wpisuje się w tą ramę. Tym razem przygotowano dla nas moda, który będzie obsługiwał atomizery na standardowy gwint 510 i kartridże na dedykowane grzałki.

Specyfikacja:
źródło: https://www.oxva.com/Urządzenie jest dosyć małe i ma ciekawy, ergonomiczny kształt co będzie działać wyłącznie na korzyść. Moda na ogromne boxy przeminęła bezpowrotnie, a konsumenci szukają coraz mniejszych urządzeń, które nie będą uciążliwe z użytkowaniu. OXVA Vativ zasilany jest jednym akumulatorem 18650 (oczywiście nie jest załączony do zestawu) co jest kolejnym plusem z racji możliwości wymienienia baterii w trakcie dnia po wyczerpaniu poprzedniej. Dodatkowo ładowany jest poprzez port USB-C co stało się już standardem.

Warianty kolorystyczne:
źródło: https://www.oxva.com/Tutaj producent zdecydowanie zaszalał. Dostaliśmy aż sześć wersji OXVA Vativ, są stonowane, ciemne barwy jak i dosyć krzykliwa, turkusowa wariacja.

Atomizery:

https://www.oxva.com/https://www.oxva.com/

Dwie wersje parowników, które możemy podłączyć do moda Vativ są w każdym sprzedawanym zestawie co jest ogromnym plusem działającym na korzyść moda. Każdy użytkownik będzie w stanie je przetestować bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy. Atomizer jak i wkład do poda działają na te same, dedykowane grzałki produkowane przez OXVA, w zestawie otrzymujemy obie.
Wymiana kartridża na atomizer 510 została zaprezentowana na dwóch powyższych grafikach. Wydaje się dosyć ciekawie i sprawnie rozwiązana przez co nie powinna generować żadnych problemów.

źródło: https://www.oxva.com/
Zawartość opakowania:
żródło: oxva.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here