FO.MO Red – czerwona EKSPLOZJA!

0
899

Według psychologii koloru barwa czerwona przyspiesza tętno, tworzy poczucie pilnej sprawy, stymuluje apetyt, reprezentuje miłość i jest kolorem królów… Czy FO.MO Red jest królem tej serii? Przekonajmy się!

FO.MO Red trafia do nas w standardowej butelce typu Gorilla o pojemności 60ml z zawartością 50ml płynu. Pozostałe 10ml to oczywiście miejsce na dodanie bazy nikotynowej. Etykieta estetyczna i elegancka zarazem. Ciekawe metalizowane uszlachetnienie sprawia, że całość prezentuje się bardzo dobrze. Z boku znajdziemy wszelkie informacje, ostrzeżenia, kod kreskowy i datę przydatności. Dodatkowo premix pakowany jest w kartonik, który jest odwzorowaniem etykiety – miły akcent!

Zapach płynu jest ciekawy i przyjemny. Delikatnie słodki i zachęcający do spróbowania. Na języku również bardzo poprawnie, także od razu przechodzimy do wapowania!

I tutaj… Totalna czerwona EKSPLOZJA! Jest słodko, jest słonecznie, jest smacznie! Może to truskawka? Może odrobina maliny? Może coś jeszcze? Może to całe Twoje wakacje spakowane w 60ml butelkę? Słońce, zabawa, dobry smak! Mega ciekawe połączenie, przemyślane i dopracowane. Zdecydowanie daily juice, który warto zawsze mieć pod ręką.
W chwili obecnej mój faworyt z tej serii, jednak ta królewska czerwień nie jest tutaj przypadkiem! Zobaczymy czy FO.MO Yellow uplasuje się przed nim czy za nim 

Test przeprowadzony przy użyciu:
– wata: Vivismoke Cotton Jack
– atomizer: Alliancetech Vapor The Flave
– zasilanie: VandyVape 80W
– grzałka: Vandy Vape Clapton

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here