Ambition Mods Onebar 60W- genialne rozwiązanie?

0
1311
Ambition Mods Onebar 60W to najnowsze zasilanie, które powstało dzięki współpracy z R.S.S. Mods. Gołym okiem nie widać innowacji, która czyni to zasilanie interesującym. Jesteście ciekawi co to takiego?

 

Specyfikacja:

Ambition Mods Onebar 60W ma względnie kompaktowe wymiary. Osoby, które lubują się w niewielkich urządzeniach, powinny być zadowolone. Szkoda tylko, że producent nie zdecydował się na zmniejszenie jego szerokości; 26,5 mm to całkiem sporo.

 

Kolorystyka:

Szukałem i szukałem, ale nie udało mi się znaleźć innych wersji kolorystycznych. Srebrny i czarny, to aktualnie Wasze jedyne opcje. Dobrą nowiną jest jednak fakt, że możemy dokupić do niego inne obudowy, które w łatwy sposób można pomalować/okleić.

 

Budowa:

Patrząc na tę grafikę pewnie zastanawiacie się, co w nim takiego innowacyjnego? Ot zwykłe zasilanie, nic specjalnego. Cała innowacja zaczyna i kończy się na jego konstrukcji. Z elektroniką nie powinno być żadnych problemów, bo producent tworzy swoje urządzenia z solidnych i trwałych komponentów. Przykładem na to może być np.: Converter SBS, który pojawił się chociażby w tej recenzji.

Jeżeli nie lubicie nadmiernie dbać o swoje urządzenia i z biegiem czasu nabierają one „charakteru” to Ambition Mods Onebar 60W można w prosty sposób odświeżyć! Wystarczy odkręcić 4 śrubki i wysunąć obudowę. Chcecie inny wzór? Może inny kolor? Nic prostszego; wystarczy zakupić odpowiednią sztukę, albo przerobić ją samodzielnie. Niby dokładnie to samo można zrobić z każdym zasilaniem, ale czy próbowaliście kiedyś rozebrać, pomalować i złożyć urządzenie? To nie takie proste, jak się wydaje.

 

W pudełku:

Nic specjalnego tutaj nie znajdziecie. Szkoda, że producent nie dorzuca do zestawu zapasowej obudowy.

 

Podsumowanie:

Ambition Mods Onebar 60W to ciekawe urządzenie, a dodatkowo zawiera niecodzienne rozwiązanie. Prosta zmiana obudowy to coś, co z pozoru może się wydać bezużyteczne, ale w rzeczywistości może się to okazać zbawienne. Przeszkadzają Wam rysy powstałe na skutek długotrwałego użytkowania? Wystarczy odkręcić 4 śrubki i wymienić obudowę. Dla majsterkowiczów; dzięki łatwemu demontażowi można go w prosty sposób spersonalizować!

Więcej na temat tego urządzenia możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here