Thelema Solo DNA 100C – wyczekiwana wersja

0
1965
vape-poland-thelema-solo-dna100c-main
Thelema Solo DNA 100C to dobrze znana Thelema Solo, z tym że na elektronice DNA 100C. Lost Vape w końcu zdecydował się na wypuszczenie wersji na tej elektronice. Czy warto zapłacić więcej za to samo tylko na innej elektronice ? 

Konstrukcja i parametry 

vape-poland-thelema-solo-dna100c-2Thelema Solo DNA 100C to naprawdę dobrze wyglądający sprzęt. Na przodzie standardowo znajduje się nasz wyświetlacz i przyciski do obsługi. Względem wizualnym nie różni się od swojej budżetowej wersji na elektronice Quest.

Sprzęt zasilimy ogniwami 18650/20700/21700. Pojawia się tutaj dobrze znana już nasuwana klapka na magnesy, która sprawdzała się dobrze w zarówno pojedynczej, jak i podwójnej Thelemie.

vape-poland-thelema-solo-dna100c-4Port do ładowania to USB typu C zapewniający szybkie ładowanie i możliwość pełnej konfiguracji urządzenia za pomocą aplikacji EScribe. Dzięki niej możemy przykładowo całkowicie spersonalizować układ wyświetlanych danych, jest już wiele świetnych motywów stworzonych przez społeczność, dostępnych do pobrania na stronie Evolv.

Elektronika

To właśnie element, na który czekali wszyscy fani sprzętu wyższej klasy. Sercem tej Thelemy jest elektronika DNA 100C słynąca z niezawodności, wysokiej dokładności oraz możliwości kompleksowego dostosowania sprzętu pod własne preferencje. Maksymalna moc wyjściowa to 100 Watów, które spokojnie wystarczą naszemu ulubionemu RTA.

Kolorystyka 

Thelema Solo DNA 100C wykończona będzie wyśmienitymi skórami o różnych wzorach. Każdy wybierze coś dla siebie. Według mnie najciekawiej wypada ta zielona, jednak to dość personalna kwestia. Jedno jest pewne, wyglądają świetnie.

Opakowanie

vape-poland-thelema-solo-dna100c-6W zestawie znajdziemy nasze zasilanie, kabel typu C, przejściówkę na baterie 18650 oraz odznakę z logiem modelu.

Podsumowanie

Nowa Thelema to długo wyczekiwana wersja lubianego sprzętu. Wiele osób ubolewało nad dostępnością jedynie wersji Quest, ale nadszedł czas, w którym ten problem został rozwiązany. A więc czy warto pokusić się na tę edycję ? Zdecydowanie tak, jeśli zależy nam głównie na elektronice, sprzęt sprawdzi się idealnie. Jeśli nie planujemy bawić się opcjami DNA, Thelema Solo w wersji Quest będzie tańszym i sensowniejszym wyborem.

Więcej na temat sprzętu znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here