MOTI PIIN – A co z wytrawnym i deserowymi smakami?

0
1302

Dzięki sklepowi NewVaping, mam przyjemność zaprezentować dalszą część recenzji małych urządzeń jednorazowych od MOTI. Poprzednią część recenzji możecie znaleźć pod tym linkiem.

Pudełko

Tak samo jak urządzenie, to i pudełko jest maleńkie. Dostajemy urządzenie w plastikowej wytłoczce i z dwoma zaślepkami na końcach. Z zewnątrz kartonowe pudełko zapakowane w folie hermetyczną. Nic nadzwyczajnego, ale to klucz przy smaku tytoniowym.

Classic Tobacco

Od otwarcia całej paczki przygotowanej przez sklep, czułem intensywny skarpetkowy zapach. Szybki przegląd i źródło namierzone. Tak! To właśnie to hermetycznie zapakowane pudełko! Uwielbiam tytonie, ale sam zapach tutaj był dla mnie dramatyczny nawet bez otwarcia. Dałem mu szanse i ogromny sukces. Przepyszny wytrawny smak tytoniu, przypomina mi trochę amforę. Delikatny podmuch chłodu, podejrzewam dodatek mentolu, jednakże znikomy. Z pewnością spasuje każdemu kto tylko nie będzie się bał odoru dającego na metr od pudełka. Zatem wytrawny smak zaliczony prawie że idealnie.

Yogurt Drink

Smaki mleczne często są bliżej smaku wosku, co przyprawia o trudność znalezienia dobrego „mleczaka”. Tutaj jak producent deklaruje jest to napój jogurtowy, choć jogurtu… nie czuć wcale. Bardzo delikatny smak, mocno mlecznego szejka śmietankowego. Smak w połączeniu z solą jest bardzo przyjemny i zostawia uczucie jak po wypitej szklance zimnego mleka na wieczór. Co najbardziej mi w nim pasuje to fakt, że nie zostawia w powietrzu żadnego zapachu. W owocach i wytrawnych można było wyczuć chmurkę wypuszczaną, a tutaj jest pełna dyskrecja w użytkowaniu.

Na chwile obecną to koniec recenzji jednorazówek. Dajcie znać co sądzicie o tych urządzeniach! A może ktoś z Was użytkuje na co dzień? Podzielcie się wrażeniami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here