Lost Vape Thelema Urban 80 – Upiększony Drag?

1
2922

Serii Thelema od Lost Vape myślę, że nikomu nie trzeba przedstawiać. Jednak zamiast standardowego kita – przedstawiam nowego pod-moda Lost Vape Thelema Urban 80.

Specyfikacja

  • Wymiary: 34.5×28.5×139.4mm
  • Wyświetlacz: 0.96″ kolorowy TFT ze zmianą koloru
  • Sposób aktywacji: przez przycisk
  • Moc (W):  5-80W
  • Zespół grzewczy: UB Ultra coil
  • Akumulator: 18650 (nie dołączony)
  • Typ USB – USB-C
Budowa i wygląd

Lost Vape Thelema Urban 80 to klasyczny pod-mod, znane głównie z serii Drag od VooPoo. Pierwsze co rzuca się w oczy to z pewnością dbałość o szczegóły. Każdy detal zwraca na siebie uwagę.

Do urządzenia będziemy potrzebowali akumulatora 18650, który nie jest dołączony w zestawie. Samo wejście na baterie ukryte jest za magnetyczną obudową z tyłu urządzenia. Rozwiązanie to jest z mojego doświadczenia najmniej awaryjne i najwygodniejsze.
Dodatkowo wyżej znajduje się regulacja przelotów powietrza.

Urban 80 jak sama nazwa wskazuje, pozwoli nam na regulację od 5W do 80W. Jeżeli ktoś z was ma już dosyć podów do max 30W to na pewno ucieszy się z tej informacji.
Sama zmiana watów odbywa się standardowo przez dwa oddzielne przyciski, a dodatkową funkcją dzięki zainstalowanemu chipowi Quest 2.0 to zmiana kolorów wyświetlacza. Dodatkowo zapewni nam stabilizację mocy wyjściowej, jak i na szybkie zaciągnięcia z dużą chmurą.

Wkład do niego wyjdzie niestety u nas w Polsce standardowo już na pojemność 2ml. Samo urządzenie kompatybilne jest z grzałkami UB Ultra Coil od 0.15Ω do 0.5Ω. Dzięki temu z Lost Vape Thelema Urban 80 będą mogli skorzystać zarówno zwolennicy chmurzenia, jak i Ci palenia sposobem MTL. Sam zespół grzewczy ma nam zapewnić smak „premium„. Ursa Nano pod tym względem udała się im, czy tak będzie też z tymi grzałkami?

Kolorystyka

Kolory urządzeń od Lost Vape zawsze przyciągają uwagę swoją oryginalnością, oraz detalami. Tak też jest i w tym wypadku, a przy tym wszystkim dzięki różnorodności celują w duże grono odbiorców.

Podsumowanie

Lost Vape Thelema Urban 80 prezentuje się naprawdę dobrze. Jeżeli byliście zadowoleni z VooPoo Drag X to Urban 80 jest fajną alternatywą do zmiany sprzętu na coś nowego.

Więcej przeczytacie na stronie producenta tutaj.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here