Lost Vape Thelema Mini – przyjemny maluch

0
3417

Lost Vape Thelema Mini, to kolejne urządzenie wypuszczane na rynek przez firmę Lost Vape, jak widać, firma idzie za ciosem i po sukcesie jaki odniosła Ursa Nano postanowiła uraczyć nas tym razem sprzętem równie małym co użytecznym. Sprawdźmy jak się prezentuję Thelema Mini.

Specyfikacja 
  • Wymiary: 32.8×24.6×70.5 mm.
  • Bateria: 1500mAh (wbudowana)
  • Wyświetlacz: 0.69
  • Moc wyjściowa: 5-45W / (3-4.2V)
  • Ładowanie typu C

Jak widzimy moc maksymalna, jaką osiąga ten zgrabny maluch to 45 W, spokojnie wystarczy dla ludzi, którzy nie oczekują potężnych chmur, ale cenią sobie wydobycie smaku. Ładowanie typu C spokojnie pozwoli naładować sprzęt do pełna w około 45-50 minut.

Kolorystyka 

Do wyboru mamy osiem wersji kolorystycznych, Lost Vape zawsze potrafiło zrobić ciekawy design swoich sprzętów i tym razem również stanęli na wysokości zadania.

Użytkowanie 

Lost Vape Thelema Mini przeznaczona jest głównie do korzystania MTL, czyli usta-płuca, jednak w zestawie otrzymujemy dwa ustniki, które pozwalają nam spokojnie przejść z ciasnego MTL do użytkowania DTL. Jeśli chodzi o zastosowane grzałki, to jest to seria grzałek o nazwie UB Lite. W zestawie otrzymujemy grzałkę o oporności 0.3 oraz 1.2. Atomizer natomiast uzupełniamy od góry poprzez odkręcenie górnej części.

Podsumowanie 

Lost Vape Thelema Mini na pewno przypadnie użytkownikom do gustu, mały, poręczny, a do tego dobrze oddający smak poprzez zastosowane w nim grzałki. Bateria może wydawać się mała jednak przy użytkowaniu na 15-20 W spokojnie powinna wystarczyć na cały dzień. Lost Vape ponownie wypuszcza bardzo dobry sprzęt i ponownie może się on okazać wielkim sukcesem.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here