Hellvape Helheim S30 RDTA – jest ogromny

0
2276
vape-poland-hellvape-helheim-30s-rdta-1

Hellvape Helheim S30 RDTA, czyli powiększona wersja parownika o tej samej nazwie. Średnica 30 mm i 12 ml płynu to główne cechy konstrukcji. Czy S30 zaskoczy nas czymś jeszcze ?

Wygląd i konstrukcja

Hellvape Helheim S30 RDTA projektem nawiązuje do całej serii tych parowników. Atomizer z oznaczeniem S30 będzie jednak szerszy o 5 mm i zauważalnie wyższy. Zbiornik pomieści aż 12 ml płynu, co w przypadku dwóch grzałek będzie zbawienne.

vape-poland-hellvape-helheim-30s-rdta-3Transport liquidu oparty będzie na 6 stalowych drutach, które zadbają o dobre nasączenie bawełny. Trzeba pamiętać o odpowiednim ułożeniu nośnika, gdyż błędy mogą prowadzić do nieprzyjemnych i suchych konsekwencji.

Parownik napełnimy, ściągając top cap lub bezpośrednio przez pin do squonka. Możecie odkopać swoje ulubione squonk mody, które w ostatnim czasie poszły w odstawkę.

vape-poland-hellvape-helheim-30s-rdta-5Atomizer umożliwi regulację dolnego, jak i bocznego przepływu powietrza. Daje nam to spore pole do popisu i możliwość dostosowania pod swoje preferencje.

Baza

vape-poland-hellvape-helheim-30s-rdta-4Postless dostosowany do montażu dwóch grzałek. Miejsca jest sporo więc zwolennicy dużych średnic, będą mogli poszaleć. Powietrze dotrze do grzałki przez 10 dolnych otworów i 12 bocznych. Zapowiada się ciekawie.

Kolorystyka

vape-poland-hellvape-helheim-30s-rdta-2Hellvape Helheim S30 RDTA występuje w 3 podstawowych wariantach kolorystycznych. Klasyczna czerń, srebro i wywołujący skrajne emocje gunmetal. Producent względem wersji S zrezygnował z niebieskiego i złota. Widocznie popularność tamtych wariantów była zbyt mała.

Opakowanie

W pudle znajdziemy nasz wielki parownik, zapasowe śrubki, uszczelki, grzałki oraz przyrząd do ich przycinania. Jest nawet śrubokręt oraz wcześniej wspomniany squonk pin. Pochwała dla Hellvape za bogaty zestaw.

Podsumowanie i wnioski

Hellvape Helheim S30 RDTA to parownik dla konkretnej grupy odbiorców. Przyda się przede wszystkim duże zasilanie, mieszczące atomizer o takiej średnicy. Zużycie liquidu będzie raczej spore, więc trzeba przygotować się na częste zakupy płynów. Jeśli te dwa aspekty cię nie odstraszają, to S30 będzie ciekawą pozycją w twojej kolekcji.

Więcej na temat nowej wersji Helheima przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here