Geekvape Obelisk U – konkurencja dla Ursy Nano

0
2327

Geekvape Obelisk U to kolejny pod na rynku stworzony z myślą o solach nikotynowych. Po samej konstrukcji można już wnioskować, że łudząco przypomina sprzęt od Lost Vape Urse Nano. Sprawdźmy zatem, co sobą reprezentuję.

Specyfikacja 
Wymiary: 92.3*26.6*15.8mm
Waga: 56.9g
Zakres mocy: max 20W
Pojemność wbudowanego akumulatora: 950mAh
Pojemność kartridża: 2ml
Ładowanie: USB-C
System działa: Auto zaciąg
Kolorystyka 

Dostępne są cztery wersje kolorystyczne, dość ciekawy design sprawia, że sprzęt jest ciekawy dla oka.

Użytkowanie

Sprzęt wyposażony jest w dość pojemną baterię jak na poda, bo 950 mAh, co na pewno pozwoli korzystać długo sprzętu w ciągu dnia. Geekvape Obelisk U nie posiada przycisku, jest uruchamiany metodą auto zaciągu, dodatkowo sprzęt ma wymienne kartridże o oporności 0.7 oraz 1.1, te kartridże były już zastosowane w innym sprzęcie, a mianowicie Sonder U. Sprzęt posiada ładowanie typu C, a sam producent twierdzi, że sprzęt do pełni ładuję się w 20 minut.

Podsumowanie 

Geekvape Obelisk U może stanowić realną konkurencję dla Ursy, sprzęt charakteryzuję się naprawdę dobrym oddaniem smaku, ma większą baterię niż wcześniej wymieniona Ursa. Jedyny minus, jaki jest w Obelisku U to brak regulacji przepływu powietrza. W mojej opinii warto sięgnąć po ten sprzęt, gdyż dostaniemy go w niewielkich pieniądzach, a powinniśmy być naprawdę zadowoleni z tego, co sprzęt oferuję.

Sprzęt możecie zamówić pod tym linkiem 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here