Joyetech eRoll Slim-dwa w jednym

0
675

Joyetech to producent, który w Polsce zasłynął między innymi ze świetnego urządzenia, jakim jest Ego AIO. Twórca cały czas pracuje nad kolejnymi e-papierosami, a dzisiaj przyjrzymy się podowi Joyetech eRoll Slim.

Joyetech eRoll Slim to pod z powerbankiem. Takie rozwiązanie znane jest między innymi z Aspire Vilter Pro. Pod posiada wbudowany akumulator o pojemności 480 mAh a sam powerbank 1500 mAh, co wspólnie daje piękną długość użytkowania urządzenia bez konieczności ładowania. Rozwiązanie świetne dla osób, które nie mają możliwości ładowania e-papierosa w ciągu dnia. Według strony producenta w pełni naładowane urządzenia pozwalają nawet na kilka dni użytkowania. Pen komunikuje się z nami za pomocą kolorowych diod na spodzie urządzenia. Dodatkowo powerbank również posiada diody, które informują o postępie ładowania urządzenia. Oba sprzęty wyposażone w USB C. Ciekawym rozwiązaniem jest alarm wibracyjny, który włącza się w momencie podłączenia pena do powerbanka.
Kolorystyka i design jest elegancki i delikatny.
Joyetech eRoll Slim

Producent oferuje dwa rozwiązania jeśli chodzi o wkłady. Jeden z możliwością wielokrotnego uzupełniania zbiornika swoim ulubionym płynem, a drugi już uzupełniony (do wyboru aż 18 smaków). To powoduje, że urządzenie jest jeszcze wygodniejsze. Nie trzeba go ładować przez kilka dni, a jak ktoś jest bardzo zajęty to nawet uzupełniać liquidu nie trzeba. Wkłady oczywiście z siatką mesh o oporności 1.0. W zestawie znajdziemy również dwa ustniki, jeden szerszy a drugi węższy, który pewnie lepiej współpracuje w zaciąganiu MTL.

Podsumowanie

Joyetech eRoll Slim to pod, który świetnie sprawdzi się w rękach ludzi bardzo zajętych. Urządzenie, które jest prawie bezobsługowe, nie wymaga zbyt częstego ładowania a spory wybór smaków wkładów stanowi świetną opcję dla wymagających, choć zalatanych użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here