Hellvape Vertex MTL RTA – kolejny pospolity atomizer?

1
2053

Jeśli miałbym wskazać producenta, który odcisnął nie małe piętno na rynku atomizerów to byłby to zdecydowanie Hellvape. Głównie ze względu na serię Dead Rabbit. Niemniej jednak nie jest to jedyny produkt w ich ofercie. Takim przykładem jest np. nowy Vertex MTL RTA. Wart jakiejkolwiek uwagi?

Vertex jest o średnicy wynoszącej 22 mm czyli standard jak na tego typu atomizer. Jego pojemność wynosi 2 ml bądź 3,5 ml gdy zamontujemy wyższy komin. Nie, zapasowy pyrex to nie typ bubble więc spora część użytkowników na pewno to doceni. Jego uzupełnianie odbywa się poprzez odkręcenie „top capa” bądź inaczej „od góry”.

Do wyboru mamy 4 kolorystyki widoczne na zdjęciu poniżej.

 

Cała magia Vertex dzieje się gdy dochodzimy do przepływu powietrza. Mamy tutaj pełną regulacje o jakiej możemy pomyśleć lecz wciąż utrzymując się przy klimatach MTL. Operujemy tak naprawdę dwoma rzeczami by odpowiednio dobrać przepływ. Pierw obracamy standardowym pierścieniem gdzie mamy łącznie aż 6 otworów o średnicach 0.8/1.0/1.2/1.4/1.6/1.7 mm z czego jeden jest bardziej szerszy, pokusiłbym się nawet o opcje RDL przy nim.

Druga część jaką kontrolujemy jest zamontowana w bazie. Pojawiły się tam dodatkowe 3 opcje przepływu (widoczne na grafice niżej) i zależnie od tego jaki chcemy ustawić, wystarczy obrócić „tarczę”. Jeden mały? Trzy małe? A może jeden duży? Każdy znajdzie coś dla siebie.

Cena jaką zapłacimy za Hellvape Vertex RTA to 35$ czyli około 130 zł. Jeśli chodzi o sam atomizer… jest fajnie! Fakt, tylko użytkownicy atomizerów z ciaśniejszym przepływem docenią możliwość pełnej regulacji powietrza ale to właśnie dla nich został on stworzony. Jest to naprawdę ciekawa propozycja mówiąc o budżetowym rynku.

1 KOMENTARZ

  1. zna ktoś sklep w Europie albo w Polsce który ma ten atomizer na stanie?
    oczywiście w 100 % takim samym.. ARES v2?

    jak tak prosze o kontakt 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here