Lost Vape Thelema DNA250C – powrót do korzeni

0
3536

Lost Vape jest producentem kiedyś znanym jako tym „prestiżowym”. Dziś zaś jest trochę inaczej gdyż wstrzeliwują się w bardziej budżetowy rynek i to z całkiem niemałym impetem. Pomimo zmiany drogi, pojawiają się wciąż urządzenia bazujące na pierwotnych trendach. Przykładem jest wypuszczony przez nich Thelema DNA250C.

Thelema zasilany jest dwoma akumulatorami 18650 przy czym jego maksymalna moc wynosi 200W. Tak, pomimo zastosowania elektroniki DNA250C, nasz box mod oferuje jednak trochę mniej niż może się wydawać. Jakby nie patrzeć, mieliśmy już takie przykłady wcześniej ale myślę, że przez program Escribe nie będzie to trudne w zmianie. Sam Lost Vape informuje, że pojawiać się będą aktualizacje. Warto również tutaj wspomnieć o zakresie oporności, który wynosi standardowe 0.1Ω-3.0Ω.

Thelema kształtem również przypomina wcześniejsze modele na bazie DNA. Dodatkowo pojawił się tylny panel obity skórą, który jak wiemy jest obecnie obowiązkowym wręcz elementem. Prócz tego to standard, 4 przyciski, kolorowy wyświetlacz TFT 0,96″ oraz niestety port Micro USB. Naprawdę mogliby się już postarać o typ C…

Do wyboru mamy aż 9 kolorystyk do wyboru.

Cena jaką zapłacimy za Lost Vape Thelema DNA250C to 160$ co się przekłada na około 593 zł. Cena może się wydawać wysoka lecz bierzemy tutaj pod uwagę samą elektronikę jak i jakość wykonania. Jeśli mieliście chociaż styczność ze „starymi” boxami od tego producenta to wiece, że nowy Thelema również nie będzie odstawał od reszty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here