Hellvape Hell200 kit – Konkurent Legenda ?

0
1403
vape-poland-hellvape-hell200kit-1

Hellvape Hell200 kit to nowy zestaw od marki słynącej królikiem. Sprzęt o mocy 200 watów wyposażony w parownik z grzałkami wymienianymi odgórnie. Czy ty nowy konkurent dla Legenda 2 ?

Wygląd i konstrukcja

Hellvape Hell200 kit wyglądem przypomina stare dobre zasilania na dwa akumulatory. Producent deklaruje także wysoką jakość wykonania oraz zastosowanie metali klasy lotniczej. Na froncie znajduje się wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala, a pod nim gniazdo do ładowania w standardzie USB-C.

vape-poland-hellvape-hell200kit-6Urządzenie zasilimy dwoma akumulatorami typu 18650, do dyspozycji mamy moc wyjściową w zakresie od 5 do 200 watów. Hell200 pracował będzie w 7 różnych trybach między innymi: power, tc, vpc oraz bypass.

Parownik

vape-poland-hellvape-hell200kit-Hellvape Hell200 kit to jednak zestaw, więc nie możemy skupić się na samym zasilaniu. Atomizer TLC ma wyróżnić się na rynku, górną wymianą systemu grzewczego. Rozwiązanie dość ciekawe, gdyż nie musimy martwić się o popularne wycieki podczas wymiany grzałek. Dostępne będą 2 systemy grzewcze o opornościach 0,15 i 0,2 oma. Obie grzałki przeznaczone będą do wapowania metodą DL, a patrząc na sugerowaną ilość watów, pary będzie sporo.

Parownik napełnimy liquidem, przekręcając górny pierścień o 1/4 obrotu. TLC pomieści 5 ml płynu na standardowym szkle oraz 6,5 na bąbelku.

Kolorystyka

Hellvape Hell200 kit występuje w 3 klasycznych wariantach kolorystycznych, jest czarny, srebrny oraz gunmetal. Producent nie zdecydował się na większą gamę kolorystyczną, aczkolwiek dostępne opcje w zupełności wystarczą.

Opakowanie

vape-poland-hellvape-hell200kit-4W pudełku znajduje się sprzęt, obie grzałki, zapasowe uszczelki oraz szkiełko bąbelkowe. Zestaw jest bogaty, a w zestawie mamy wszystko, czego potrzebujemy do komfortowego użytku. Jest także kabel do ładowania, jednak ładowarka do akumulatorów to rzecz obowiązkowa w tej klasie sprzętów więc warto się w nią zaopatrzyć.

Podsumowanie

Hellvape Hell200 kit na papierze wygląda znakomicie. Moim zdaniem ma szanse, zmierzyć się z konkurencją na rynku. Warunkiem ciepłego przyjęcia będzie jednak szeroka dostępność grzałek, co czasami bywa problemem.

Więcej na temat tego sprzętu przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here