Eleaf iStick i80 – powrót do korzeni

0
712
Eleaf iStick i80

Eleaf iStick i80

Eleaf prezentuje nam swój nowy zestaw Eleaf iStick i80. Jest to kolejna próba odświeżenia serii iStick. Poza odświeżeniem samej serii e-papierosów Eleaf reaktywuje również rodzinę grzałek, która cieszy się do dziś dobrymi opiniami.

Eleaf iStick i80 to zestaw o niewielkich wymiarach (36mm x 29mm x 134.5mm). Konstrukcja z zaokrąglonymi brzegami ma wpłynąć na komfort trzymania go w dłoni. Sądząc po wymiarach, faktycznie powinien doskonale mieścić się w ręce. Na ekranie znajdują się podstawowe informacje takie jak: moc, oporność grzałki, poziom naładowania czy licznik zaciągnięć. Zestaw maksymalnie może rozpędzić się do 80W, ale powinno to w zupełności wystarczyć przy proponowanych przez producenta grzałkach. Duży wbudowany akumulator 3000 mAh zapewni nam użytkowanie przez naprawdę długi czas.
Eleaf iStick i80 występuje w wielu kolorach.
Eleaf iStick i80Atomizer, który jest dołączony do zestawu to Melo C. Łatwe, górne zalewanie na zasadzie „przesuń i wlej”. Najciekawszą rzeczą tego zestawu jest reaktywacja serii grzałek EC, które znane są między innymi z iJust ECM. Znana i lubiana rodzina grzałek powiększyła się o kolejne dwie, które dostarczą nam świetne wrażenia smakowe.
Eleaf iStick i80Urządzenie wyposażone w elektronikę, która automatycznie dopasuje moc do używanej grzałki, a dodatkowo zapamięta indywidualne ustawienia użytkownika.

Eleaf cały czas odświeża swój asortyment i nie tak dawno na świecie pojawił się Eleaf iStick Pico LE.

Podsumowanie

Eleaf iStick i80 jest ciekawą reaktywacją sprzętu, bo poza samym e-papierosem wracamy do dawnych lat również dzięki reaktywacji samych grzałek, które cieszyły się dobrymi opiniami. Dzięki elektronice, która sprawia, że użytkownik poza wlaniem liquidu nie musi tak naprawdę nic więcej robić, czyni ten zestaw dość dobrą opcją nawet dla początkujących użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here