Aspire GoTek X – powiew nowości

2
4683
Aspire Gotek X

Aspire uwielbia zaskakiwać swoich odbiorców i wpadł na pomysł jak połączyć jednorazowego e-papierosa z tradycyjnym podem, a tym połączeniem jest Aspire Gotek X. 

Na początek warto skupić się na aspektach poda, które otrzymujemy w tym egzemplarzu.
Urządzenie jest naprawdę małych rozmiarów 81,5 mm X 46,7 mm X 19,8 mm. Wbudowany akumulator o pojemności 650 mAh z ładowaniem USB C. Pod wyposażony w automatyczne zaciąganie, regulację przepływu powietrza oraz możliwość uczynienia z niego części garderoby, jaką jest naszyjnik. Swoimi specyfikacjami oraz wyglądem przywiewa na myśl niedawno wydanego poda, jakim jest Riil X tego samego producenta.
Aspire Gotek X

Całkowitą świeżością jest to, że Aspire GoTek X jest w pewnym sensie jednorazowym e-papierosem i jednocześnie całkiem zwyczajnym podem, a cała tajemnica tkwi w wymiennych wkładach. Jedne wkłady to standardowe do wielokrotnego uzupełniania własnym płynem o oporności 0.8Ω. Natomiast drugie wkłady są już uzupełnione płynem i po zużyciu go powinno się je odpowiednio zutylizować. Rzeczą, na którą również warto zwrócić uwagę, jest fakt, że wybierając jednorazowy wkład, mamy możliwość dostosowania smaku oraz mocy liquidu.
Aspire Gotek X

To tylko część smaków, które Aspire oferuje, a więcej można znaleźć na stronie producenta.

Urządzenie oczywiście wyposażone w zabezpieczenia między innymi przed: zbyt niskim napięciem, przegrzaniem, zwarciem itp.

Podsumowanie

Aspire GoTek X jest innowacją na rynku. Ma szanse stać się świetną opcją zarówno dla stałych użytkowników jednorazowych e-papierosów jak i fanów tradycyjnych urządzeń.

2 KOMENTARZE

  1. Kupiłam Gotek s i używam już trzeci miesiąc.
    Jestem bardzo zadowolona. To najlepszy e papierosek jaki dotychczas miałam…bateria długo trzyma oraz pojemny zbiornik na liquid.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here