GeekVape Aegis Nano Kit – sympatyczny maluch

0
3983

GeekVape zapowiedział w jednym czasie aż 3 nowe urządzenia. Znamy już je wszystkie a całkiem niedawno pojawił się już u nas artykuł na temat nowego Aegisa Legend 2! Tym razem przedstawiam wam ciekawego maluszka jakim jest Aegis Nano.

Aegis Nano oferuje 30W maksymalnej, regulowanej mocy. Do tego towarzyszy nam bateria o pojemności 800 mAh. Są to akceptowalne wartości. Mówiąc tutaj o regulacji mam na myśli automatyczne dobieranie mocy do grzałki… ot taka funkcja. Dodatkowo pojawił się również port USB-C więc o ładowanie się nie bójmy.

Wymiary są naprawdę niewielkie. Wynoszą one 86*33*24mm. Dodatkowo urządzenie zostało uproszczone do zaledwie jednego przycisku odpowiadający za wszelakie użytkowanie. Na bocznej części Aegis Nano znajdziemy całkiem przyjemny wyświetlacz OLED o przekątnej 0,69″. Oczywiście trzeba dodać, że jak to każde urządzenie z serii Aegis, urządzenie jest odporne na wstrząsy, wodę oraz kurz.

Do wyboru mamy 6 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie mieści standardowe 2 ml płynu. Warto zaznaczyć, że w tym przypadku, grzałki nie są wymienne a całe zbiorniki. Do wyboru mamy dwa rodzaje, 1.2Ω MTL (11-14W) oraz 0.6Ω RDL (20-25W). Uzupełnianie odbywa się poprzez ściągnięcie ustnika oraz wyjęciu sylikonowej uszczelki. System na szczęście prosty i praktyczny.

Do zestawu również otrzymujemy stylową smycz, na której możemy nosić naszą perełkę 😀

Cena jaką zapłacimy za Aegis Nano to 35$ czyli około 132 zł. Są to małe pieniądze za tego typu urządzenie. Odporne na praktycznie wszystko, do tego znając producenta, wytrzymałe grzałki oraz przyjemny sposób nalewania. Czego chcieć więcej przy tego typu e-papierosa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here