FreeMax Onnix 20W – kolejny niezły Pod

0
1220

FreeMax wypuszcza, właśnie kolejnego POD-a na rynek, ONNIX posiada wiele rozwiązań, które już widzieliśmy w poprzednich tego typu sprzętach, czy może nas czymś zaskoczyć ? Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Specyfikacja

Wymiary: 16.95mm*27.2mm*109mm
Waga: 51.3g
Materiał wykonania: Stop aluminium + Stal
Zakres mocy wyjściowej: 8W-20W
Zakres napięcia wyjściowego: 3.3V-4.2V
Zasilanie: Wbudowana bateria o pojemności 1100mAh
Port ładowania: USB Typu C

Kolorystyka

Na tę chwilę do wyboru mamy 6 opcji kolorystycznych, kolory zachowane w tradycyjnej tonacji powodują, że, sprzęt wygląda na naprawdę bardzo elegancki i przyjemny dla oka.

Grzałki

Oryginalne grzałki do wyboru są aż, a może zaledwie 2. Na najmocniejszej z nich osiągnięcie do 20W, na najsłabszej do 13W. Dzięki regulacji przepływu powietrza, kartridż staje się na tyle uniwersalny, że sprawdzi się w każdym typie wapowania od RDL po MTL.

Uzupełnianie kartridża

Pojemnik jest trzymany przez magnesy co, pozwala nam z łatwością go wyjąć, standardowo otwieramy go poprzez odciągnięcie gumki zabezpieczającej. Kartridż posiada dwie pojemności, jest to 3.5ml oraz wersja TPD 2ml.

Zestaw

Pudełko w wersji TPD zawiera :

Bateria Freemax Onnix
Wkład Freemax Onnix wraz z grzałką 0.5ohm Mesh
Dodatkową grzałkę DVC 1.0 ohm
Kabel ładujący Typu C
Kartę gwarancyjną
Instrukcję obsługi

Podsumowanie

ONNIX jest ciekawą wersją Poda, posiada regulację, dzięki której możemy palić w trybie MTL oraz RDL co jest nie wątpliwie dużym plusem, gdyż każdy znajdzie w tym urządzeniu coś dla siebie. Czy jest rewolucją ? Nie sądzę, obecnie na rynku jest masa podobnych urządzeń co powoduję że, Onnix jest po prostu kolejnym niezłym Podem.

Cena 

Producent wycenił swój sprzęt na 30$. Jak na Poda bardzo uczciwa cena, Onnix daje naprawdę dużo możliwości za niewielkie pieniądze.

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here