Oumier WASP nano stick – tego jeszcze nie było!

0
2870

Oumier wypuścił nowy, budżetowy sprzęt dla osób które chcą się nauczyć własnych grzałek! Co więcej, sprawdzi się on także dla tych, którzy nie puszczają ogromnych chmur całymi dniami.

Specyfikacja:

Wymiary: 24 x 105 mm
Pojemność baterii: 2000 mAh
Port ładowania: USB Typu C
Kolory podświetlenia: czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, żółty

Kolorystyka

Dostępne są 3 kolory: złoty, srebrny i czarny. Oczywiście na każdym z nich jest oryginalna grafika w kolorze czarnym.

Oczywiście każdy z nich ma do wyboru 5 kolorów podświetlenia. Podświetlenie po za ciekawym wyglądem, niesie za sobą pewne obawy. Pamiętać musimy, że wbudowany akumulator ma zaledwie 2000 mAh pojemności. W wypadku urządzeń podobnych jak np. FUSH, wymienne akumulatory nie wystarczały na zbyt długo z włączoną iluminacją.

Budowa

Budowa jest banalnie prosta a jednocześnie nietypowa. Światła LED działąją w trybie „oddychania” zatem nie spodziewajcie się ciągłego światła podczas użytkowania. Przycisk został także wyposażony w podświetlenie LED, w tym wypadku już bez możliwości zmiany koloru. Port USB Typu C został umieszczony od tylnej strony urządzenia A z wierzchu znajduje się atomizer.

I to właśnie w tym atomizerze rozwiązanie pojawia się inne od wszystkich podobnych urządzeń. Okazuje się, że jest on zintegrowany na stałe z całym urządzeniem. Oryginalny WASP Nano RDA, czyli jedno grzałkowy łowca smaku, będzie spełnieniem mokrego snu dla każdego. Martwi mnie fakt, że nie zastosowali RDTA, a RDA. Szkoda, bo raczej nie będzie mi się chciało co 10 zaciągnięć dolewać liquidu, a przez opcje zintegrowaną odpada możliwość dorzucenia specjalnego squonkera na gwincie 510.

Cena

Tutaj spodziewałem się około 50$, ale Oumier to przecież tanie urządzenia. Tym razem także to udowonili, otóż WASP Nano Stick dostępny jest za jedyne 36.90$. Okropnie niska cena jako sprzętu dodatkowego, bo wątpie by akumulator wystarczył na cały dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here