Dovpo/BP Mods Lightsaber

0
2074
Dovpo/BP Mods Lightsaber

Dovpo/BP Mods LightsaberDovpo to producent, który słynie głównie z atomizerów RTA. Raczej każdy, kto szukał kiedykolwiek tego typu parownika kojarzy tego twórcę. BP Mods natomiast zasłynął również atomizerem RTA, którym jest Pioneer RTA. Dzisiaj przyjrzymy się owocowi, który powstał poprzez połączenie tych dwóch producentów, ale nie jest to RTA a pod-mod. Zerknijmy na Dovpo/BP Mods Lightsaber!

Na pierwszy rzut można powiedzieć, że wyglądem na pewno przykuwa oko. Jest wydany w dwóch wersjach. Z większym akumulatorem oraz mocą i odwrotnie.
Dovpo/BP Mods LightsaberModel L od słowa „long” posiada o wiele większy akumulator (2100 mAh) oraz maksymalną wyjściową moc 60 W. Jest również znacząco wyższy od drugiego modelu, jakim jest Lightsaber S („short”), który ma akumulator o pojemności 1500 mAh oraz maksymalną moc 40 W.
To tak naprawdę jedyne różnice między tymi modelami. Oba sprzęty mogą być świetną opcją dla fanów Voopoo Drag S/X.
Niewielki ekran, który umiejscowiony jest nad przyciskami do regulacji mocy dostarczy nam informacji o poziomie naładowania, aktualnej mocy czy oporności grzałki. Warto wspomnieć również, że te urządzenia oferują nam trzy tryby pracy. Są to: power, voltage oraz bypass.
Zalewanie wkładu jest dobrze rozwiązane. Na górnej jego części po prostu jest uszczelka. Zero wyjmowania wkładu czy zdejmowania ustnika.
Kolejną świetną informacją jest fakt, że ilość dostępnych grzałek jest całkiem spora. Ogromny plus dla producenta, że podał również kompatybilne grzałki.
Dovpo/BP Mods LightsaberTak więc poza grzałkami z serii TMD, które podzielone zostały na aż cztery rodzaje, użyć możemy grzałek od Voopoo PNP oraz Vaporesso GTX, ale tylko poniżej 0.6Ω (0.6Ω nie będzie pasować, dotyczy również PNP) ze względu na konstrukcję. Trzeba również zwracać uwagę na zakres mocy, jaką grzałka potrzebuje.

Dodatkowo możemy przystosować wygląd e-papierosa do własnego upodobania. Na stronie producenta jest informacja, że będą dostępne różne panele kolorystyczne (w tej chwili jest dość ubogi wybór kolorów urządzenia), jeśli chodzi o część drewnianą, która jest wymienna oraz pierścień do regulacji przepływu powietrza do zakupienia osobno.

Podsumowanie

Dovpo/BP Mods Lightsaber, jeśli trafi na polski rynek będzie bardzo ciekawą opcją w obecnych czasach. Na ogromny plus przemawia bardzo duża kompatybilność grzałek oraz wygoda użytkowania. Ciekawy design na pewno przyciągnie oko potencjalnych użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here