Darkline Longfill – recenzja nowośći od VAPETECHPOLAND !

0
5206

Darkline Longfill produkt firmy VAPETECHPOLAND, który dzięki ich uprzejmości miałem okazję testować, co pięknego mnie spotkało to to, że otrzymałem nową linię smakową, tak jest dokładnie 5 nowych smaków, które pod postacią Longfilli wypuściła firma VTP. Dziś przyjrzymy się trzem smakom.

Sprzęt

Testy smaków przeprowadziłem na dwóch parownikach, pierwszy to parownik AUGVAPE BTFC RDA z grzałkami 3-core 0.28 w dualu natomiast drugi to klasyczny Zeus Sub OHM na stockowe grzałki 0.4. Czemu RDA i klasyczny sub ohm ? Dlatego, że chciałem mieć porównanie z własnymi grzałkami oraz watą względem gotowych grzałek typu mesh.

Black Tea

Cóż mogę napisać, zarówno na RDA, jak i na Zeusie po prostu cudowna herbata, nie jest chemiczna ani w żaden sposób przesadzona. Wręcz przeciwnie, można spokojnie się rozsiąść w fotelu przy kawiarni czy też w domu i delektować się smakiem prawdziwej czarnej herbaty. Miłe zaskoczenie, bo herbata jest trudnym aromatem łatwo z nią przesadzić i wtedy mamy nieprzyjemny gorzki posmak w ustach. Jedyne, o co można mieć dosłownie mały problem to to, że długo zostaje na grzałce, nawet po zalaniu innym płynem jednak po dwóch zalaniach jest już okey.

fot: Paulina Ziółkowska
Forest Fruits

Można powiedzieć, klasyka, ileż to spalonych butelek tego premixu człowiek ma za sobą, to nie jestem chyba w stanie zliczyć. Owoce leśne, dla mnie osobiście jeden z ulubionych smaków, bez znaczenia na porę roku czy pogodę za oknem. Darkline Longfill o tym smaku nie zawiódł, ciekawy i bardzo dobry mix owoców leśnych, oczywiście znajdzie się, taki co powie, że to mix wszystkiego i niczego, ale dobry mix też trzeba umieć zrobić i moim zdaniem tutaj to się udało. Zarówno na meshu, jak i na RDA smak wyrazisty, w tle czuć nutę czarnych owoców zbalansowane słodyczą czerwonych.

fot: Paulina Ziółkowska
BLUEBERRY

Jeden z dwóch smaków, na który czekałem najbardziej, zrobić dobrą borówkę to sztuka, czy ta sztuka udała się w Darkline Longfill ? Myślę, że tak. Bardzo dobra, mocna, wyrazista borówka, miałem wrażenie, że nie rozstanę się z butelką, szczególnie na RDA było to tak przyjemne doznanie smakowe, że co chwila dolewałem sobie na watę. W moim odczuciu nie zawiedzie nikogo, chociaż wiadomo, każdy ma inne kubki smakowe.

fot: Paulina Ziółkowska

Podsumowanie

Darkline Longfill w trzech smakach, które dla was opisałem, okazały się naprawdę fajną i ciekawą przygodą, która chciałem by trwała jak najdłużej, smaki wyraziste, pełne dobrze zbalansowanych aromatów smakowych, wydaję mi się, że panowie z VTP przyłożyli się do nowych smaków, wiem również że znajdą się ludzie, którzy będą narzekać, że jak to możliwe, że Darkline jest dobry, każdy ma prawo do własnej opinii, dla mnie śmiało mogę napisać, że jest to złota piątka nowych smaków z brandu VTP, które mogę z czystym sumieniem polecić. Za kilka dni kolejne dwa smaki Liczi oraz Cukierki pudrowe.

Pamiętajcie, że produkt typu Longfill otrzymujecie w postaci koncentratu w przypadku Darkline, było to 6ml/60ml, gdzie w butelce 60 ml mamy 6 ml koncentratu smakowego do wymieszania z bazą i nikotyną, jeśli ktoś potrzebuję.

Te i wiele innych produktów znajdziecie na stronie sklepu VAPETECHPOLAND pod tym adresem

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

Ze swojej strony chciałem podziękować całemu VTP za kontakt oraz możliwość otrzymania produktu spod tego szyldu.

Zdjęcia autorstwa Pauliny Ziółkowskiej której również serdecznie dziękuję za pomoc oraz nieocenione pomysły.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here