Vaporesso Luxe 80S – rodzina się powiększa

0
2384
źródło: vaporesso.com

Jednym z nowszych trendów w branży jest wypuszczanie tzw. rodzin produktów. Nie inaczej jest z Vaporesso i ich serią Luxe. Tym razem dostaliśmy Vaporesso Luxe 80S, sprawdźmy co to jest.

Zbiornik:
Na pierwszy rzut oka nie mamy do czynienia z żadną innowacją. Vaporesso skłania się ku obowiązującym trendom. Zbiornik na magnes jest bardzo zbliżony wyglądem do Voopoo, ale uzupełnianie płynu to już coś zgoła innego. Żeby nalać liquid musimy ściągnąć górną część wraz z ustnikiem.

źródło: vaporesso.com
Ładowanie:

USB-C na stałe w e-papierosach? Mega się jaram takim podejściem producentów. Szybkie ładowanie, mniej awaryjny port od swojego poprzednika to coś czego chciałem od dawna.

źródło: vaporesso.com
Grzałki:

Zespoły grzewcze kompatybilne z opisywanym zestawem z serii GTX? To również zdecydowany plus, w końcu nie będzie potrzeby dostosowywania oferty w sklepie do kolejnego modelu. Mamy dosyć szeroką gamę do wyboru co na pewno jest dobre dla możliwości personalizacji użytku.

źródlo: vaporesso.com
Specyfikacja:

Dostajemy możliwość regulacji mocy do 80W, co przy dużym wyborze grzałek pozwala nam na dopasowanie urządzenia pod użytkownika, który chce się zaciągać delikatnie przy małej mocy i osobę, która ceni sobie dużą moc i ogromną chmurę. Urządzenie zasilane jest pojedynczym akumulatorem 18650, co pozwoli na wymianę ogniwa w dowolnym momencie.

źródło: vaporesso.com
Podsumowanie:

Dostajemy kolejne urządzenie na rynku mniej więcej w tym samym typie. Wiele tutaj zależy od poziomu promowania go wśród użytkowników. Bok moda stylizowany na drewno mnie dał radę urzec, a was?

Reszta urządzeń Vaporesso opisywanych na naszej stronie jest tu.
Więcej o produkcie pod tym linkiem. https://www.vaporesso.com/vape-kits/luxe-80s
Produkty Vaporesso dostępne w Polsce znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here