Darkline Longfill! – VAPETECHPOLAND recenzja część druga

0
2327

Darkline Longfill po raz kolejny gości u nas na tapecie, co tym razem ? Dziś o dwóch smakach z nowości, które chłopaki z VAPETECHPOLAND wypuścili na rynek, a mianowicie Liczi oraz Cukierki pudrowe, będzie pysznie, będzie słodko i co najważniejsze ciekawie.

Sprzęt

Klasycznie jak w poprzednim teście trzech pierwszych smaków i tym razem do próbowania smaków użyłem Grusa z parownikami Zeus Sub ohm oraz Augvape BTFC RDA, na Zeusie grzałka 0.4 gdzie korzystałem z 40 W, natomiast na RDA grzałki od Fat Cloud 3-Core używane na 80 W.

Liczi

Zacznę od tego, że zdecydowanie w całym zestawieniu mój faworyt do pierwszego miejsca zaraz obok forest fruits. W tym przypadku liczi nie jest przesadnie słodkie, czuć tę słodycz, ale nie jest to słodycz mdła, na grzałce 0.4 mesh w zeusie pięknie oddawane nuty smakowe na wydechu przebija się, lekko kwaskowatość co powoduje, że mamy dobry balans, na RDA nuty smakowe bardzo wyraziste, trochę bardziej czułem kwaskowatość na wydechu, co w zupełności mi nie przeszkadzało, a wręcz było plusem, może dlatego, że lubię kwaśne premixy.

fot: Paulina Ziółkowska

Powder Candies

Zastanawialiście się kiedyś, czy da radę zamknąć smak dzieciństwa w butelce z koncentratem? Odpowiedź brzmi, tak. Dla Mnie była to dość sentymentalna podróż, kiedy miało się 2 zł w kieszeni i kupowało się cukierki w paczce. Dokładnie tak smakują cukierki pudrowe od chłopaków z VTP, jak sama nazwa wskazuję, będzie to słodkie więc na próżno szukać tutaj kwaskowatego posmaku, jeśli ktoś nie lubi takich smaków, to po prostu niech to ominie, mi osobiście bardzo to opowiadało, było czymś innym niż wszędzie spotykane owoce lub ich mieszanki. Na zeusie mocno słodki smak, czujemy doskonale nutę cukierków, na RDA bez mdłych odczuć, mocno słodko podobnie jak na meshu. Myślę, że dla ludzi, którzy lubią premixy deserowe, będzie ciekawym kąskiem, żeby nie było tak różowo to na cały dzień vapowania się, nie nadaję, ale żeby sobie zalać dwa, trzy zbiorniki to na spokojnie.

fot: Paulina Ziółkowska

Podsumowanie

Darkline Longfill w postaci pięciu nowych smaków spełni oczekiwania nie jednej osoby, są to doskonale zbalansowane smaki, nie chcę pisać, że są idealne, ale mogę z całą świadomością napisać, że są bardzo dobre a całą serię złotej piątki, bo tak ją nazwałem, oceniam na 8/10.

Smaki są dobrze skoncentrowane, nawet po dodaniu bazy i shotów nikotynowych, smak nam nie ucieka, zostaję tam, gdzie, ma być i możemy delektować się od słodkości po kwaskowatość.

Darkline Longfill prezentuję się naprawdę świetnie, oczywiście tak jak wspominałem w pierwszym artykule o tej serii, znajdą się ludzie, którym seria nie będzie odpowiadać, uważam to za normalne zjawisko, każdy ma inne kubki smakowe, a jak wiemy, premixy a teraz longfille od chłopaków z VTP mają swoich fanów, jak i przeciwników.

Pamiętajcie, że produkt typu Longfill otrzymujecie w postaci koncentratu w przypadku Darkline, było to 6ml/60ml, gdzie w butelce 60 ml mamy 6 ml koncentratu smakowego do wymieszania z bazą i nikotyną, jeśli ktoś potrzebuję.

Te i wiele innych produktów znajdziecie na stronie sklepu VAPETECHPOLAND pod tym adresem

Media społecznościowe VAPETECHPOLAND znajdziecie poniżej:

YouTube

Facebook

Instagram

Na koniec podziękowania dla zespołu VAPETECHPOLAND, po pierwsze za bardzo profesjonalny kontakt, po drugie za dostarczenie sampli produktów do testów i recenzji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here