Advken Potento POD – dwa tygodnie razem

0
702
źródło: własne

Zatrzęsienie od liczby PODów dostępnych na rynku nie zniechęciło mnie do testowania poszczególnych produktów. Dzisiaj na tapet weźmiemy Advken Potento POD. Czy warto wprowadzić go do sprzedaży w Polsce?

Specyfikacja:

źródło: advken.com
Pierwsze wrażenie nie jest zbyt optymistyczne. Advken Potento wygląda jak wycięty z bloczka plastiku, standardowy model tego typu e-papierosa. Od producenta otrzymałem dwie wersje kolorystyczne: niebieską oraz czerwoną. Bardziej kupiła mnie pierwsza opcja więc niej przyjrzę się w tym materiale.

źródło: własneZespół grzewczy (w postaci całego kartridża) oferowany przez producenta ma oporność 1.2 ohm i siatkę mesh. Liquidy, których używałem przez cały ten czas musiały mieć powyżej 12 mg/ml nikotyny żebym mógł poczuć moc. Te niepozorne grzałki okazały się zupełnie zaskakujące w kwestii oddania smaku. Aromat wapowanego płynu jest świetnie wyczuwalny, delikatny i nieinwazyjny. Świetnie sprawdza się w warunkach codziennego. Przez cały okres testu nie zdążyłem zużyć do końca jednego kartridża, co dobrze świadczy o jego wytrzymałości.

źródło: własneUzupełnianie liquidu odbywa się poprzez uchylenie uszczelki znajdującej się na boku zbiornika. W tym przypadku napotkałem na pierwszy problem. Kilkukrotnie pęcherzyk powietrza gromadzący się w środku nie pozwalał na uzupełnienie. Wypychał nalewany płyn przez co miałem tłuste dłonie.

źródło: własneNa boku urządzenia znajduję się pokrętło do regulacji podawanego woltażu. Producent deklaruje regulacje od poziomu 4,2V do 3,2V. I zdecydowanie jest to wyczuwalne nawet na mocno rozładowanej baterii.

źródło: własneOstatnią rzeczą wartą odnotowania jest port USB typu C, który pozwala na ekspresowe naładowanie urządzenia. Sprawdza się bardzo fajnie, POD ładuje się do 100% w niespełna godzinę.

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z używania Advken Potento POD. Świetnie odnalazł swoje miejsce w zaciszu domowym jako delikatnie chmurzący, podręczny e-papieros.

Więcej informacji na temat tego modelu znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here