Colibri 24 Tank – Pierwszy tank na grzałki RPM i PnP!

0
1127

KSL Vapor nie należy do najpopularniejszych firm, jednak po tym produkcie widać, że chce wkupić się w ich łaski! Colibri 24 to atomizer który łączy możliwość używania grzałek dwóch obecnie najpopularniejszych producentów czyli SMOK i VOOPOO.

Sam producent twierdzi, że jest to rozwiązanie dla osób zmęczonych szukaniem po sklepach grzałek do swoich nietypowych atomizerów. Tutaj bazuje na dwóch obecnie najpopularniejszych typach czyli RPM oraz PnP. Oba te typy rozprzestrzeniają się w ogromnym tempie wraz z kolejnymi sprzętami kompatybilnymi.

http://www.kslvapor.com/Data/kslvapor/upload/image/20201214/Colibri%20Silver%20copie-2.jpg http://www.kslvapor.com/Data/kslvapor/upload/image/20201214/Colibri%20black-2.jpg

Gama kolorystyczna ograniczona jest do dwóch podstawowych czyli srebrny oraz czarny. Co mówiąc szczerze jest dobrym posunięciem, bo kolorowych mało kto używa. Całość komponuje się dosyć elegancko dzięki przewadze przezroczystości całego atomizera. W zestawie znajduje się cały górny cap przezroczysty oraz czarny na standard 510.

http://www.kslvapor.com/Data/kslvapor/upload/image/20201223/adaptateur-510.jpgW momencie podmianki, można użyć dowolnego ustnika 510 jaki pasuje użytkownikowi. Podstawowo otrzymujemy taki, o spłaszczonej końcówce.

http://www.kslvapor.com/Data/kslvapor/upload/image/20201223/Colibri-cap-510.jpgZ oryginalnym ustnikiem całość prezentuje się znacznie mniej elegancko, bardziej jak zlepek, ale i to powinno znaleźć swoich zwolenników.

http://www.kslvapor.com/Data/kslvapor/upload/image/20201223/Packaging-colibri-web.jpgWg producenta, grzałki znajdujące się w zestawie to kopia oryginalnych grzałek PnP (0.17 jako 0.15) oraz RPM (tutaj 0.4). W obu wypadkach zapewnia, że nie odbiegają jakością od oryginału. Zatem jak to „smaczy” można wywnioskować po tym, jak działają w innych sprzętach.

Cena

To ewidentnie budżetowe rozwiązanie, ponieważ przyjdzie chętnym zapłacić około 22$. Za tak „wygodny” atomizer jest to niska kwota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here