Vaporesso Swag PX80 Kit – tak to się robi

0
5876

Vaporesso nie raz udowadnia, że potrafi wypuścić naprawdę fajne urządzenie nieważne nawet jakiego typu ono jest 😀 Tym razem dostaniemy pierwszego pod moda z serii znanej i lubianej, Swag. Jest to model o nazwie PX80 ale czy będzie miał cokolwiek wspólnego z poprzednikami? Zobaczmy 😀

Po nazwie nawet nie trzeba zgadywać, że PX80 oferuje maksymalnie 80W regulowanej mocy. Zasilany jest dodatkowo pojedynczym akumulatorem 18650 czyli jak dotąd są to specyfikacji dla tej serii. Również nic się nie zmieniło pod względem chipu bo po co zmieniać coś dobrego? AXON zapewnia szybki start „odpalenia”, którego czas wynosi 0,001 sek. Nie mogło również zabraknąć genialnego trybu mocy Pulse oraz nowego dla tej serii trybu Smart VW, który dobiera automatycznie odpowiednią moc dla grzałki. Na pokładzie znalazł się jeszcze oczywiście port USB-C pozwalający na szybkie ładowanie 2A.

Ja wiedziałem, że seria Swag charakteryzuje się kompaktowym designem ale PX80 naprawdę jest mały. Jego wymiary wynoszą ~25*48*99 mm. Niemniej jednak sama budowa i design bryłki mocno nawiązują do poprzedników lecz z paroma różnicami. No bocznym panelu znalazł się kolorowy (zielony, niebieski lub różowy) wyświetlacz 0,96″. Wyczytamy takie informacje jak moc, wybrany tryb mocy, oporność grzałki, napięcie akumulatora, czas i liczba zaciągnięć oraz poziom naładowania baterii. Po drugiej stronie bryłki znalazło się obicie ze skóry co pokazuje jak ten element jest lubiany na rynku. Na frontowym panelu urządzenia znalazła się zaś „reszta” czyli przyciski oraz port USB. Załączanie akumulatora odbywa się poprzez odkręcenie typowego metalowego kapsla przy konektorze.

Do wyboru mamy 5 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie PX80 mieści 4 ml płynu i uzupełnianie go odbywa się poprzez klasyczne odciągnięcie gumowej uszczelki na spodzie. Zastosowany standard grzałek to autorski, lubiany GTX. Wymiana odbywa się w bardzo prosty i praktyczny sposób. Poprzez przekręcenie górnej części zbiornika możemy zablokować wewnętrzną komorę co nie wymusza wylania płynu ze środka. W pudełku znajdziemy 2 grzałki, 0.2Ω mesh (45-60W) oraz 0.3Ω mesh (32-45W). Dodatkowo możemy również zakupić bazę RBA typu single coil.

Cena jaką zapłacimy za Vaporesso Swag PX80 to 50$ czyli około 184 zł. Ja jestem kupiony. To urządzenie naprawdę jest wartę uwagi wciąż patrząc chociażby pod chip AXON czy standard grzałek albo nawet i funkcjonalność zbiornika a kompaktowa budowa PX80 nadaję więcej charakteru 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here