Auguse Era PRO RTA – solidny i niedoceniony

0
1013
Auguse Era PRO RTA to atomizer na pojedynczą grzałkę, dziecko firmy, która debiutowała na rynku w 2017 roku, jak wypada Era PRO RTA oraz co może nam zaoferować ? Zapraszam do artykułu, który przybliży nam ten parownik.

Specyfikacja

Auguse Era Pro RTA to atomizer na pojedynczą grzałkę o średnicy 22 mm, wysokości 64,5 mm, wadze 68 gramów i pojemności 4 ml.

Budowa

Atomizer w budowie jest bardzo złożoną konstrukcją, składa się bowiem aż, z 9 części. Wyposażony jest, także w podwójną kontrolę przepływu powietrza by użytkownik mógł odpowiednio dostosować go pod swoje preferencje, posiada on również kontrole podawania liquidu na bawełnę.

Baza z czterema słupkami, dośc tradycyjna, nikt nie powinien z nią mieć problemów. Problem pojawia się dopiero przy ułożeniu waty, tutaj atomizer nie wybacza błędów i może to nas kosztowac po prostu zalaniem.

Podsumowanie

Auguse Era PRO RTA to solidny atomizer single coil, który nie wybacza błędów, smak oddaje bardzo wyraźnie, a i kultura pracy stoi na wysokim poziomie, sprzęt dla miłośników RTA, bo i ile samo założenie grzałki nie powinno stanowić problemu nawet dla początkujących to już odpowiedni dobór, ilości bawełny i jej ułożenie może być problematyczne i zniechęcić do dalszego korzystania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here