Aspire Rhea – wytrzymałość przede wszystkim

0
1699

Standardowo, nie minęło dużo czasu a Aspire znów zaczął sypać nowościami. Tym razem dostaniemy coś dla fanów trochę większych zabawek. Jeśli gustujecie w urządzeniach typu box mod, to nowy Rhea powinien was zainteresować 😀

Rhea oferuje 200W maksymalnej, w pełni regulowanej mocy. Do tego zasilany jest dwoma akumulatorami 18650. Na pokładzie znalazł się standardowo autorski chip ASP z bogatym interfejsem. Również nie zabrakło portu USB-C pozwalający na szybkie ładowanie 2A.

Podczas całego przeglądu można zauważyć, że Aspire mocno naciska na budowę Rhea. Nie ma co się dziwić. Urządzenie ma być odporne na wszelakie upadki (nawet w górach!) oraz ciężkie zadrapania. Dodatkowo pojawił się tylny panel z wysokiej jakości materiału o nazwie alkantara używany m.in. jako obicia tapicerki w samochodach. Czyli? Miękko i wygodnie 😀

Do wyboru mamy 5 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Jeśli jesteście fanami większych atomizerów bo wielka chmura musi być to również się nie zawiedziecie gdyż maksymalna obsługiwana średnica to aż 28mm! Niestety jeszcze większych nie wkręcimy ze względu na wystające elementy dookoła.

Cena jaką zapłacimy za Aspire Rhea to 53$ czyli około 207 zł. Jest to regularna cena za urządzenie tego typu. Czy warto? Biorąc pod uwagę rzekomą wytrzymałość oraz prestiżowy panel z nie byle jakiego materiału to tak, warto 😀 Nie zapomnijmy, że jest to Aspire więc o jakość nie musimy się martwić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here