Digiflavor Drop RDA V1.5 – powrót legendy!

0
2227

Na pewno wielu z was kojarzy niegdyś wspaniały atomizer typu RDA jakim był Drop od Digiflavor. Smak jaki szło wydobyć z niego był niesamowity. Niestety jest to model niedostępny już do zakupu ale nie ma tego złego… dostaniemy nową wersje Drop V1.5!

Co się zmieniło? Przede wszystkim budowa capa. Mamy tutaj kompletnie zmieniony design. Najważniejszą zmianą jest przepływ powietrza, który w poprzedniej wersji robił główną robotę. Tym razem widnieją 4 całkiem spore otwory z każdej strony. Na dodatek są one w pełni (!) regulowane więc śmiało możemy dobrać odpowiednią ilość powietrza. Również warto zaznaczyć, że mamy dwa rodzaje otworów do wyboru, dziurkowane oraz pełne.

 

Do wyboru mamy całkiem sporo bo aż 8 kolorystyk do wyboru więc każdy znajdzie coś pasującego 😀

Baza wciąż ta sama co wcześniej. Nie ma co się dziwić, po co poprawiać coś dobrego? Przede wszystkim jest bardzo wygodna chociażby ze względu na przestrzeń na nóżki od grzałek gdzie możemy bez trudu je przyciąć.

Cena jaką zapłacimy za Digiflavor Drop RDA V1.5 to 35$ czyli około 136 zł. Znając już serię Drop, trzeba stwierdzić, że nowość jest warta zakupu. Wspaniały smak, prosta baza, praktyczna regulacja powietrza… czego chcieć więcej? 😀

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here