Aspire Fluffi-nowa moda?

0
479

Aspire nikomu nie trzeba przedstawiać. Producent cały czas intensywnie pracuje i wykorzystuje zdobyte doświadczenia, by tworzyć coraz to ciekawsze i lepsze sprzęty, ale czy zawsze tak jest? Przed Państwem Aspire Fluffi! 

Aspire Fluffi (swoją drogą bardzo fikuśna nazwa) to pod o wbudowanym akumulatorze o pojemności 1500 mAh z USB C, które pozwala na naładowanie urządzenia w 100% w zaledwie 45 minut. To z kolei pozwala na 2-3 dni nieprzerwanego użytkowania, a przynajmniej producent tak uważa. Maksymalna moc wyjściowa tego e-papierosa to 20W, którą bez problemu można regulować.
Pod posiada wyświetlacz, na którym umieścił podstawowe informacje takie jak: aktualna moc, rezystancja grzałki czy poziom naładowania akumulatora.
Warto zwrócić uwagę, że Aspire Fluffi oferuje trzy tryby pracy. Zaciąganie automatyczne, poprzez przycisk bądź jednocześnie oba. Na pewno znajdzie się grono osób uważające to za przydatną opcję.
Dodatkowo ten e-papieros jest dość lekki, waży zaledwie 62g. Ciekawe jak w związku z tym jego wytrzymałość przy codziennym użytkowaniu, bo producent nie wspomina, z czego jest wykonany. Pod dostępny w wielu również fikuśnych, pastelowych kolorach.
Aspire Fluffi

Aspire Fluffi to urządzenie MTL/RDTL dlatego też są do niego dostępne dwa wkłady. Ich oporności to 0.6Ω (RDTL 14W-18W) oraz 1.0Ω (MTL 9W-11W). Oba oczywiście na siatce mesh, co by smak lepiej oddawały. Te wrażenia wzbogacić można poprzez regulację przepływu powietrza opartą na suwaku, dzięki czemu staje się to bardziej precyzyjne.
Wkład zalewany jest od góry i chroniony przez „czapkę”, której użycie wykorzystało już kilku producentów. Wśród nich znajduje się Oxva Oneo. Rozwiązanie bezpieczne i na pewno pozytywnie wpływa na użytkowanie, o ile po tygodniu nasadka się nie zgubi.

Aspire oczywiście dba o bezpieczeństwo i standardowo zapewnia je Chipset ASP, który oferuje ochronę przed: przegrzaniem, zwarciem, zbyt niskim oporem czy napięciem.

Podsumowanie

Aspire Fluffy to ciekawe urządzenie, ale nie oszukujmy się. Nie są prekursorami pomysłów zawartych w tym e-papierosie, ale zawsze lepiej mieć wybór kilku. Fluffy na pewno przyciągnie ciekawą gamą kolorystyczną i znaną jakością wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here