Aspire Flexus Pro – czy go potrzebujemy?

0
313
Aspire Flexus Pro

Aspire Flexus Pro to kolejna wersja bardzo popularnych urządzeń z serii Flexus. Producent pilnuje wysokiej jakości swoich urządzeń, a co za tym idzie i ten egzemplarz może okazać się mocną konkurencją na obecnym rynku.

Aspire Flexus Pro to pod, który swoimi gabarytami i kształtem przywodzi na myśl Lost Vape Ursa Nano. Na szczęście wyróżnia się pod względem akumulatora, bo otrzymujemy aż 1200 mAh. Jak na tak niewielkie urządzenie jest to naprawdę sporo. Na dole urządzenia producent umieścił niewielki ekran, który informuje o aktualnej mocy, poziomie naładowania itp. Skoro aktualna moc to i regulację mocy znajdziemy w tym podzie. Rozpędzi się on maksymalnie do 30W, co powinno bez problemu być wystarczające.
Wszystko ustawia się za pomocą jednego przycisku, który poza tym odpowiedzialny jest za sposób zaciągania, a są ich trzy. Czyli urządzenie aktywuje się za pomocą zaciągnięcia, przycisku albo oba jednocześnie.
Aspire Flexus ProWkłady są dostępne w dwóch wersjach. Tutaj również można zauważyć inspirację Lost Vape Ursa Nano Pro, ponieważ dostępne są wkłady z wbudowanymi grzałkami oraz z możliwością ich wymiany. Kompatybilne systemy grzewcze to nic innego jak seria AF, którą raczej fani Aspire dobrze kojarzą. Dostępne są w opornościach 0.6Ω oraz 1.0Ω. Wkłady z wbudowanymi grzałkami występują w tych samych opcjach.

Standardowo zabezpieczenia zapewnia znany i lubiany chipset ASP, który gwarantuje ochronę przed: przegrzaniem, zwarciem, zbyt niskim napięciem itp.

Podsumowanie

Aspire Flexus Pro jest bardzo fajnie zapowiadającym się podem pod warunkiem, że producent nadal trzyma poziom jakości na wysokim poziomie. Duży akumulator i możliwość wyboru zintegrowanych wkładów daje pewną przewagę nad niektórymi urządzeniami konkurencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here