Smok Mavic PRO – To na co wszyscy czekali

0
410

Mavic PRO, czyli urządzenie, które zrewolucjonizowało polski rynek jednorazówek! Coś, czego wszyscy wymagali, czyli wyczekiwane siedem nowych smaków! W tym artykule przekonacie się, co SMOK zaprezentował nam tym razem!

Mavic Pro

Urządzenie, o którym mieliście już okazję usłyszeć we wcześniejszym artykule. Czyli jednorazówka na wkłady! Tak zwana wielorazówka zachwyciła wszystkich między innymi swoją możliwością zmiany smaków wedle uznania w ciągu jednej chwili! Dodatkowym jej atutem jest fakt oszczędzenia pieniędzy przez praktycznie dwukrotnie niższą cenę.

Podstawowe smaki

Ludzie poszukujący smaków klasycznych jak truskawka, arbuz lub ukochane przez większość winogrono od długiego czasu wypytywali, czy na horyzoncie pojawi się coś nowego, może nietypowe lub neutralnego jak mentol!

Nowe smaki

Nowe smaki równie zachwycające jak te wcześniejsze pokazują, że każdy może znaleźć coś dla siebie i nie musi przepłacać na jednorazówkach! Wypuścili nowe powalające i wyczekiwane smaki takie jak liczi, brzoskwinia lub uwielbiany przez znaczącą większość mentol.

Mentol

Klasyczny smak mentolu. Powiewający chłodem, neutralny w smaku dla ludzi, którzy zaprzestają palenia zwykłych papierosów lub po prostu nie smakują im słodkie smaki!

Mixed berries mentol

Słodki miks jagód z chłodzącym mentolem, który wprowadzi vapera w euforie smaków mrożąc go przy tym zimnym mentolem. Niesamowite uczucia słodkich owoców i stonowanej mięty!

Watermelon Cantaloupe Muskmelon

Połączenie arbuza z melonem kantalupy, czyli na prosty język słodko soczysty smak z nutą orzeźwienia. Fani watermelon ice będą mieli na swoim celowniku więcej swojego ulubionego smaku!

Peach ice

Jak wiele razy szukaliście smaku brzoskwini i byliście zmuszeni zapłacić wartość dwóch wkładów, żeby tylko jej posmakować? SMOK pomyślał także i o was dając smak soczystej chłodnej brzoskwini z mocno słodkim jak i aromatycznym zakończeniem.

Lychee ice

Kolejna chłodna odsłona prezentowana nam. Przez niektórych uwielbiane a niektórych nienawidzony smak liczi. Mydło a może podboje kubków smakowych, zadecydujcie sami!

Mango

Smak dojrzałego i soczystego mango, słodkie i wyraziste dla każdego fana tych egzotycznych owoców. Wczuj się z immersją, w podróż po ciepłych krajach leżąc na plaży i wypatrując zachodów słońca!

Cherry dragonfruit

Wiśnia smoczy owoc to połączenie, które nie raz zachwyciło już pewnie wasze kubki smakowe do takiego stopnia, że nie mieliście ochoty się od tego smaku odrywać. Teraz zaprezentowany w mavicku jako jeszcze bardziej wyraziste i jeszcze lepsze dla osłody każdej chwili!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here