Aspire BP Stik – Potężniejszy Flexus Stik?

0
1063

W dalszym ciągu dużą popularnością od premiery cieszy się Aspire BP80. Grzałki BP użytkownicy oceniają jako wytrzymałe i dobrze oddające smak. Ale co jeśli BP80 nie podoba nam się wizualnie? Tutaj przychodzi nowość – Aspire BP Stik!

Specyfikacja

  • Wymiary: 118.7×26.5x28mm
  • Sposób aktywacji: Autodraw lub przycisk
  • Moc (W): regulacja 3 poziomowa do 80W
  • Zespół grzewczy: Grzałki BP 0.15Ω / 0.17Ω / 0.3Ω / 0.4Ω / 0.6Ω / 1.0Ω (poza BP Pro meshed 0.15Ω (80-100W)
  • Akumulator: 2500mAh (wbudowany)
  • Typ USB: USB-C

 

Budowa i wygląd

Aspire BP Stik to idealne rozwiązanie dla fanów urządzeń w stylu „stick”, chcących wydobyć jak najwięcej ze swojego e-papierosa. Oferuję nam ogromny zakres mocy, bo aż od 10W do 80W! Sprawdzi się zarówno dla fanów palenia DL (bezpośrednio do płuc), jak i MTL (usta-płuca). Dodatkowo dzięki 3 stopniowej regulacji mocy przez przycisk możemy w bardzo prosty sposób ustawić nasze urządzenie do swoich preferencji vapowania. Dioda LED znajdująca się bezpośrednio na przycisku informuje nas o aktualnej mocy:

  • Zielony – High
  • Niebieski – Medium
  • Czerwony – Low

Urządzenie Aspire BP Stik ma najbardziej standardowy sposób zalewania dla podów. Czyli po wyciągnięciu wkładu musimy wyjąć gumkę znajdującą się na jego samym spodzie. Osobiście jednak nie martwi mnie to, bo sama posiadam urządzenia od tego producenta i z gumek zaczynał wylatywać mi płyn po naprawdę długim czasie użytkowania.
Podobnie jak w Aspire Flexus Stik i tutaj regulacja przelotów powietrza odbywa się poprzez obracanie wkładu.
Jak już jesteśmy przy kartridżu to wspomnę również, że grzałki po prostu wciskamy do niego. Dzięki temu wszystkiemu obsługa BP Stika jest bardzo prosta i z pewnością poradzą sobie z nim nawet początkujący vaperzy.

Design poda jest bardzo przyjemny dla oka dzięki jednolitym kolorom. Dodatkowo na każdym z przodu znajduje się wykończenie skórzane, dodające elegancji urządzeniu. A dzięki akumulatorowi o pojemności 2500mAh, możemy cieszyć się z niego przez cały dzień po jednym naładowaniu.

Kolorystyka
Podsumowanie

Podsumowując w Aspire BP Stick nie widzę żadnych minusów. Urządzenie sprawdzi się dla każdego, a szczególnie dla osób początkujących z e-papierosami. Ważnym aspektem są użyte przez producenta grzałki BP, ponieważ cieszą się pozytywną opinią wśród vaperów. Pod na pierwszy rzut oka prezentuje się topornie. Jednak osobiście uważam, że dzięki skórzanemu wykończeniu nabiera osobistego uroku i elegancji.

Więcej możecie przeczytać na stronie producenta tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here