Aegis X Kit – kolejny niezniszczalny sprzęt od Geekvape

0
2742
Vaping Association Polska

Nazwę Aegis znają chyba wszyscy, tak jak i producenta tego sprzętu – Geekvape. Rodzina Aegisów składa się z dość pokaźnej liczby urządzeń:

Aegis zasilany ogniwem 26650

Aegis Mini z wbudowanym ogniwem 2000 mah

Aegis Legend zasilany dwoma ogniwami 18650

Aegis Solo zasilany jednym ogniwem 18650

Aegis Boost pod

Aegis X

I właśnie na Aegisie X się dziś skupimy. Jest on bezpośrednim następcą Aegisa Legend. I tak jak wszystkie urządzenia z serii Aegis spełnia normę IP67 czyli jest całkowicie wodo, kurzo i wstrząso odporny. Co wyróżnia go na tle innych boxów to ogromny wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala.

Aegis X ma wymiary 90/31.3/56.1 mm. Całość przedniego panelu zajmuje wspomniany wyżej wyświetlacz, bardzo szczegółowy i bardzo dobrej jakości. Wszystkie cyfry i dane są wyraźne i każdy z łatwością połapie się o co chodzi ze wszystkimi danymi, które są nam wyświetlane. Jasność wyświetlacza jest na tyle dobra, że nawet w pełnym słońcu nie ma problemów z odczytaniem jego wskazań.

Całość ma bardzo przyjemną w dotyku fakture, gumowany materiał świetnie leży w ręku, nie slizga się, a w połączeniu ze świetnie rozmieszczonymi i bardzo ergonomicznymi przyciskami daje nam dużą wygodę użytkowania.

Kilka słów o sercu Aegisa X którym jest najnowszy chip GeekvapeAS Chip 2.0. Po za standardowymi trybami takimi jak VW, TC, DYI dostępne są trzy tryby mocy, soft, normal i hard. Każdy z tych trybów będzie dość mocno wpływał na pracę urządzenia, dodając bądź odejmując moc od wyjściowej ustawionej przez nas. Urządzenie zostało wyposażone także w balanser akumulatorów, co w praktyce oznacza, że jeśli mamy przykładowo dwa akumulatory 18650, jeden naładowany w 30%  a drugi w 70% Aegis X automatycznie wyrówna napięcie w obu akumulatorach tak by pracowały równo, bardzo fajna i przydatna funkcja. Urządzenie posiada także wsparcie dla szybkiego ładowania 2A ale, jak zawsze, nie zalecam ładowania urządzenia przez port USB.

W zestawie otrzymujemy także parownik Cerberus. Pisaliśmy o nim jakiś czas temu, ale nadal pozostaje jednym z najlepszych sub ohmowych tanków. Świetne wykonanie i przede wszystkim kompatybilność z grzałkami innych producentów jak Smok, Eleaf czy Vaporesso sprawia, że Cerberus zadowoli każdego kto szuka elastyczności jeśli chodzi o dobór grzałek a w pełni regulowany przepływ powietrza pozwala na dostosowanie stylu wapowania do indywidualnych potrzeb.

Aegis X dostępny jest w aż ośmiu kolorach:

– classic silver

– stealth black

– gunmetal camo

– red black

– green black

– gold black

– signature orange

– rainbow black

Trochę technikaliów:

– wymiary 90/31.3/56.1 mm

– zaawansowany chip AS 2.0

– norma IP67 (wodo, kurzo i wstrząso odporny)

– start od 0.05 ohm

– zasilany dwoma ogniwami 18650

Powyższa recenzja powstała we współpracy ze sklepem NewVaping

A jako że mamy black friday za pasem możecie go u nich wyrwać za na prawdę spoko cenę z kodem aegisx26off  🙂

Aegis X Promo

Black Friday sale 

 

Vaping Association Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here