WOTOFO – potentat w świecie vapingu

0
949

WOTOFO firma, która bez wątpienia jest potentatem w świecie vapingu, dziś postaram się wam przedstawić jej początki oraz kilka kultowych i dobrze nam znanych produktów spod ich szyldu.

 

Początki

Firma powstała w roku 2012 i została założona przez Pana Sky Zhanga, który miał dość zwykłych papierosów, które zresztą sam palił. Zafascynowany światem elektronicznych urządzeń postanowił założyć firmę, którą dziś znają wszyscy, za przewodnią myśl firmy Pan Zhang uznał ratowanie ludzkich żyć poprzez odejście od tradycyjnego palenia.

Rok 2014

W tm roku został wypuszczony pierwszy sprzęt, który przyniósł niemały sukces firmie WOTOFO, a mianowicie FREAKSHOW RDA, atomizer wzbudził ogromne zainteresowanie w świecie vape i został bardzo dobrze przyjęty.

Po udanym debiucie FREAKSHOW RDA WOTOFO poszło za ciosem i kolejnym doskonałym rokiem dla firmy był rok 2017.

Rok 2017

WOTOFO postanowiło zaskoczyć i po raz kolejny wypuścili coś, co zwróciło oczy świata vape na ich firmę, ich nowy produkt SERPENT SMM RTA zrobił ogromne wrażenie na recenzentach, co później miało przełożenie na pozytywne oceny od zwykłych użytkowników. Parownik charakteryzował się łatwością w budowaniu, brakiem wycieków oraz oddawaniem bardzo dobrze smaku.

Seria Profile

Któż z nas nie zna serii Profile RTA RDA czy RTDA. Jest to kultowa seria parowników spod szyldu WOTOFO, użytkownicy bardzo chwalą sobie te sprzęty i po dziś dzień dużo ludzi uznaje, że są to jedne z najlepszych parowników, jeśli chodzi o transport, smak oraz budowę. Ciężko się z tym nie zgodzić skoro na większości forach są one polecane na pierwszym miejscu.

Przyszłość

WOTOFO to nie tylko atomizery, chociaż z tego są najbardziej znani, to także POD-y MODY czy też KITY, chociażby MDURA, która została wypuszczona stosunkowo niedawno. Co jednak dalej z firmą WOTOFO ? A no to, że firma została wciągnięta przez giganta, jakim jest SMOK i zostaję pod skrzydłami tejże firmy, jak to dalej będzie wyglądać, niestety nie mam pojęcia, mam tylko nadzieję, że SMOK pozwoli WOTOFO dalej robić świetne rzeczy, a nie wrzuci ich w wir swoich RPM-ów czy też innych wynalazków.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here