VOOPOO PnP Pod Tank – dla tych co wolą 510

1
9094

VOOPOO – firma która obrosła legendą za sprawą swojego flagowego urządzenia – Drag oraz jego młodszych braci, Drag 2 i Drag Mini. W rodzinie jest także pod Drag Nano oraz mały boxik Drag Baby Trio. Na rynek podo modów VOOPOO weszło szturmem ze swoim Vinci, i wtedy tez pojawiły się grzałki PnP w większej ilości wariantów. Ostatnio firma uraczyła nas Dragiem X i S na właśnie grzałki PnP.

Ale są tez użytkownicy, którzy lubią grzałki PnP ale chcą ich używać na swoich zasilaniach. I właśnie dla takich ludzi VOOPOO wypuściło PnP Pod Tank.

Jest to nic innego jak kartridż od Draga X czy S z dołożoną podstawa z gwintem 510 i regulacją przepływu powietrza na dole.

 

Co ciekawe, podstawa 510 jest magnetyczna a cały kartridż z Draga X czy S po prostu umieszczamy na tej podstawie i już możemy montować PnP Pod Tank na nasze własne zasilanie. Sądzę, że urządzenie znajdzie sporą rzeszę fanów z racji swojej prostoty i lubianych przez wielu grzałek PnP.

 

Warto zaznaczyć, że PnP Pod Tank jest całkiem spory, jego średnica to 26 mm a pojemność to 4.5 ml w wersji non TPD. Urządzenie jest dostępne w dwóch kolorach, czarnym i srebrnym. Natomiast cena jest bardzo zachęcająca – około 11 $

(8)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here