Vaporesso Luxe PM40 Kit – urzekająca propozycja

0
8894

Producenta Vaporesso nie trzeba przedstawiać. W ich ofercie znajdziemy serię Luxe wyróżniającą się dotykowymi przyciskami. Zaprezentowany został kolejny wypuszczany model z tej serii. Zobaczmy więc co oferuje Luxe PM40.

Luxe PM40 jest pod modem z wbudowaną baterią o pojemności 1800 mAh. Jak nazwa może wskazywać, maksymalna moc urządzenia wynosi 40W. Za całą pracę odpowiada nic innego jak autorski chip AXON. Tym razem pojawiła się technologia Turbo Boosting, która odpowiada za ciągłe podawanie ustawionej mocy, bez żadnych spadków w celu poprawienia smaku. Nie zabrakło oczywiście portu USB-C pozwalającego na ładowanie 2A. Czas potrzebny do naładowania akumulatora to zaledwie 60 minut.

Bryłka Luxe PM40 jest całkiem niewielkich rozmiarów. Wynoszą one 21.5*30.6*96.45mm. Na obudowie znajdziemy całkiem niewiele. Widnieje przycisk fire (o dziwo nie dotykowy jak bywa w tej serii), który odpowiada dodatkowo za regulacje mocy i obsługę interfejsu. Sam interfejs jest bardzo prosty. Widnieją takie informacje jak moc, oporność grzałki, czas zaciągnięcia oraz poziom naładowania baterii. Całość zobaczymy na ekranie OLED o przekątnej 0,69″. Dodatkowo na tylnej części obudowy znajduje się specjalny suwak odpowiadający za regulację przepływu powietrza.

Do wyboru mamy 5 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie Luxe PM40 mieści 4ml bądź 2ml (TPD) płynu. Zastosowany standard grzałek to znany już autorski GTX. Co za tym idzie? Pasują również grzałki PnP od Voopoo lub D Series od Wotofo. W zestawie znajdziemy dwa rodzaje, 0.6Ω mesh (20-30W) oraz 0.8Ω mesh (12-20W). By móc uzupełnić zbiornik wystarczy zdjąć ustnik i ukazuje nam się otwór… na szczęście bez żadnych uszczelek.

Cena jaką nam przyjdzie zapłacić za Vaporesso Luxe PM40 to 43$ czyli około 170 zł. Dostajemy urządzenie proste, eleganckie i dobre jakościowo jak to na producenta przystało. Czy coś więcej potrzeba? Vaporesso pokazało, że pod może być skromny lecz jednak wciąż użyteczny 😀

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here