Geekvape Mero AIO Kit – prostota ma swój urok

0
9451

Kto nie zna producenta Geekvape? Zabłysnęli poprzez swoją popularną serię Aegis. Niemniej jednak nie wszystko się wokół tego obraca. Idealnym przykładem jest nowo zaprezentowany e-papieros typu AiO. Zobaczmy więc co oferuje Mero Kit.

Mero AIO został uzbrojony we wbudowaną baterię o pojemności aż 2100 mAh. Producent zarzeka, że pełne naładowanie wystarczy na 2 dni… jak dla kogo 😉 Jeśli chodzi o moc… mamy do wyboru 3 tryby, 3.2V, 3.5V, 3.8V. Co więcej? Pojawił się port USB-C pozwalający na szybkie ładowanie 1.5A.

Rozmiary Mero AIO są całkiem niewielkie. Wynoszą one Φ23*81.6 mm. Na obudowie znajdziemy niewiele. Widoczny jest tylko otoczony światłem LED przycisk fire oraz port USB. Pomimo, że Mero został mianowany urządzeniem typu AiO to zastosowany został konektor 510, który umożliwia na wymianę atomizera.

Do wyboru mamy 4 kolorystyki widoczne na zdjęciu poniżej.

Atomizer jaki znajdziemy w zestawie Geekvape Mero mieści 3 ml płynu. By móc uzupełnić płyn, trzeba wyciągnąć gumową uszczelkę umieszczoną na wierzchu, obok ustnika. Zastosowany standard grzałek to znany już G Coil Boost, tak… ten sam co w Aegis Boost. W pudełku znajdziemy dwie sztuki 0.4Ω mesh (25-33W).

Cena jaką przyjdzie zapłacić za Geekvape Mero AIO to 25$ co daje około 100 zł. Każdy kto jest miłośnikiem „klasycznego” wyglądu e-papierosów powinien rzucić na niego oko. Główną zaletą to na pewno zastosowane grzałki, które w skrócie są naprawdę dobre i wytrzymałe.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here