Vaporesso Gen – ultra lekki mocarz

0
3343

Chyba każdy z nas zna firmę Vaporesso, wypuścili na rynek niezliczoną ilość produktów, od małych sticków, przez mikro boxy aż po potężne, 200 watowe zasilania. I właśnie na takim zasilaniu się dziś skupimy.

Gen, bo o nim mowa, jest zasilany dwoma ogniwami 18650 i generuje moc maksymalną 220 W. Wszystkie potrzebne dane wyświetli nam wyświetlacz monochromatyczny o przekątnej 0.91 cala. Sercem Gena jest autorski chip AXON. Po za oczywistym trybami jak TC czy DIY Gen posiada bardzo ciekawą funkcje jaką jest Pulse Mode. Chip podaję ustawioną moc pulsacyjnie co 0.02 s co przekłada się na równomierne generowanie mocy przy każdym zaciągnięciu, w efekcie otrzymujemy znaczną poprawę jakości naszych chmur oraz smaku. Przy 65 W mocy na grzałkach z Ni80 różnica między standardowym VW a Pulse Mode jest kolosalna, rzekłbym że około 20% przyrostu mocy między trybami.

Skupimy się teraz na konstrukcji i materiałach. Gen pusty waży tylko 107 g co czyni go jednym z najlżejszych boxów na rynku, nawet z włożonymi dwoma akumulatorami waży tyle co nic, w kieszeni ledwo go czuć. Gen w dotyku ma bardzo przyjemną fakturę. Całość powleczona jest czterema warstwami bezbarwnej substancji, opatentowanej przez Vaporesso, sprawia ona, że box jest bardzo odporny na jakiekolwiek zarysowania oraz na bardzo wysokie temperatury. W ciągu tygodnia użytkowania przykręciłem do niego kilkanaście parowników i box nie posiada na sobie nawet jednej rysy.

 

Podsumowując, Gen jest bardzo udanym urządzeniem, nadaje się i dla początkujących i dla zaawansowanych użytkowników, jego mała waga i odporność na eksploatację czynią go jednym z lepszych boxów w segmencie budżetowym.

Trochę technikaliów:

– wymiary 93.5/27/53 mm

– waga 107 g bez akumulatorów

– zasilany dwoma ogniwami 18650

– zaawansowany chip AXON

– obudowa odporna na zarysowania i wysokie temperatury

Gen jest dostępny w czterech kolorach:

– czarny

– czerowony

– niebieski

– srebrny

Cena urządzenia to około 59 $

Recenzja powstała we współpracy ze sklepem Sourcemore.

https://www.sourcemore.com/

https://www.sourcemore.com/vaporesso-gen-220w-tc-box-mod.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here