Vandy Vape Swell – box na ostrej bajerce

0
4913

Vandy Vape – firma, która na rynku jest bardzo długo i znana jest ze świetnych parowników oraz kilku boxów. Znani są także ze współpracy z dużą liczbą recenzentów oraz wprowadzania szeregu innowacji w swoich produktach, nie inaczej jest tym razem. Swell to box którego możemy, podobnie ja np. G Class od SX Mini, połączyć z naszym smartphone i na bierząco modyfikować ustawienia a nawet uruchomić funkcje retrieval, która da nam znać jeśli za mocno oddalimy się od naszego boxa.

Swell zasilany jest dwoma ogniwami 18650, co przy wadze 106 gram jest świetnym wynikiem. Całość wykonana jest z wodoodpornego tworzywa PCBA oraz resinu i G10 ( jest to materiał używany przy produkcji np. uchwytów do broni palnej oraz noży wysokiej klasy, bardzo odporny na uderzenia i otarcia ) Warto dodać że oba panele są wymienne i będą sprzedawane oddzielnie, więc to gratka dla fanów dobierania wzorów i kolorów pod parowniki. Parowniki jakie zmieścimy na Swellu to wszystko do średnicy 26 mm. Na chwilę obecną brak jest informacji czy oba systemy operacyjne będą wspierane czy tylko sam Android.

Sercem Swell jest przemodelowany Vandy Chip z którego wygenerujemy moc maksymalną 188 W i jak wcześniej wspomniałem posiadający funkcje parowania boxa że smartphonem. Chip działaniem nie odbiega od innych chipów dostępnych na rynku, standardowe tryby pracy to: VW, TC, TCR, Curve.

Atomizer wchodzący w skład zestawu także nosi nazwę Swell. Jest to 26 mm sub ohm tank. Pojemność zbiornika to 3 ml z prostym szkłem lub 4,5 z bubble glassem. Atomizer wykonany poprawnie, bardzo prosty konstrukcyjnie, z dolnym przepływem powietrza i bez gwintowym capem. Dostępne grzałki to:

– single mesh 0.15 ohm Ni80

– triple mesh 0.15 ohm Ni80

Swel dostępny jest w aż 12 kolorach, 5 resinowych wzorów i 7 pozostałych, od flag do wzoru skóry aligator więc jest w czym wybierać.

Trochę technikaliów:

– materiał PCBA + resin +G10

– wymiary 82/26/55 mm

Vandy Chip

– kontrola przez Bluetooth

– zasilany 2x 18650

– bardzo lekka i wytrzymała konstrukcja

– wodoodporny

W opakowaniu znajdziemy:

– 1x Swell box mod

– 1x Swell tank

– opakowanie akcesoriów

– 1x bubble glass

– 1x grzałka 0.15 ohm single mesh

– instrukcja

Cena zestawu to około 92 $

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here